Herbalife - skúsenosti

Príspevok v téme: Herbalife - skúsenosti
bruško1

Tak ako to je? chcem iba ozajstné skúsenosti - predajcovia váš názor ma nezaujíma a netvárte sa poniektorí že ste ,,akože,, nepredajca ľahko sa vas dá odhaliť. Dakujem za skutočné názory - nekúpim si to ani od jedného pekné že sa snažíte presviečať ludí ale skôr ich odlákavate

1351979

Dobrý večer
Zaujímalo by ma prečo diskutujúci nepíšu svoje vlastné mená a priezviská ?! Ak máte negatívne skúsenosti s produktami, službami alebo prácou v Herbalife international corp. cez nezávislých distributérov v SR a v ČR tak treba napísať aspoň meno a priezvisko aby to bolo relevantnejšie (presvedčivé) ! Čo sa bojíte, že Vám niekto niečo urobí (ublíži) z Herbalife ?! Ja konkrétne užívam vnútornú aj vonkajšiu výživu od spoločnosti Herbalife international corp. (LA, U.S.A) a som zatiaľ spokojný so službami. Cena niektorých produktov je vysoká na rozdiel od ostatných spoločností predávajúcich produkty správnej výživy, napr. Nestlé nutrition (Švajčiarsko) , Nutrifood nutrition (Francúzko), Wellnes nutrition by Oriflame (Švédsko), Nutrihouse (Španielsko) a pod. Poprosím Vás ak máte niekto negatívne skúsenosti s Herbalife corp. (produkty, služby, práca) napíšte mi na email: golemraptordonatiel@gmail.com a bude veľmi rád, že sa dozviem viac o tejto nadnárodnej organizácii. Ďakujem.

1351979

Dobrý večer
Zaujímalo by ma prečo diskutujúci nepíšu svoje vlastné mená a priezviská ?! Ak máte negatívne skúsenosti s produktami, službami alebo prácou v Herbalife international corp. cez nezávislých distributérov v SR a v ČR tak treba napísať aspoň meno a priezvisko aby to bolo relevantnejšie (presvedčivé) ! Čo sa bojíte, že Vám niekto niečo urobí (ublíži) z Herbalife ?! Ja konkrétne užívam vnútornú aj vonkajšiu výživu od spoločnosti Herbalife international corp. (LA, U.S.A) a som zatiaľ spokojný so službami. Cena niektorých produktov je vysoká na rozdiel od ostatných spoločností predávajúcich produkty správnej výživy, napr. Nestlé nutrition (Švajčiarsko) , Nutrifood nutrition (Francúzko), Wellnes nutrition by Oriflame (Švédsko), Nutrihouse (Španielsko) a pod. Poprosím Vás ak máte niekto negatívne skúsenosti s Herbalife corp. (produkty, služby, práca) napíšte mi na email: golemraptordonatiel@gmail.com a bude veľmi rád, že sa dozviem viac o tejto nadnárodnej organizácii. Ďakujem.

1351979

Dobrý večer
Zaujímalo by ma prečo diskutujúci nepíšu svoje vlastné mená a priezviská ?! Ak máte negatívne skúsenosti s produktami, službami alebo prácou v Herbalife international corp. cez nezávislých distributérov v SR a v ČR tak treba napísať aspoň meno a priezvisko aby to bolo relevantnejšie (presvedčivé) ! Čo sa bojíte, že Vám niekto niečo urobí (ublíži) z Herbalife ?! Ja konkrétne užívam vnútornú aj vonkajšiu výživu od spoločnosti Herbalife international corp. (LA, U.S.A) a som zatiaľ spokojný so službami. Cena niektorých produktov je vysoká na rozdiel od ostatných spoločností predávajúcich produkty správnej výživy, napr. Nestlé nutrition (Švajčiarsko) , Nutrifood nutrition (Francúzko), Wellnes nutrition by Oriflame (Švédsko), Nutrihouse (Španielsko) a pod. Poprosím Vás ak máte niekto negatívne skúsenosti s Herbalife corp. (produkty, služby, práca) napíšte mi na email: golemraptordonatiel@gmail.com a bude veľmi rád, že sa dozviem viac o tejto nadnárodnej organizácii. Ďakujem.

georgo

odporucam pozriet film Betting on zero (prave je v kinach aj na netflixe) o tom ako cele Herbalife je jedna velka pyramida, kde nejde o predavanie produktov ako hlavny ciel businessu, ale skor o pyramidu kde predajcovia musia kupit start pack a predavat ho, zatial co cast peniazi z tohto "start packu" idu niekomu nad nim vyssie :) Takze ludia dolu su uz len chudata co sa snazia zarobit slubene miliony.

Majka182

Ahojte, po pôrode som nemohla schudnúť a proste aj keď som sa snažila tak žiadny účinok. Tak som vyskúšala ten ich kokteil Formula 1, dávam si ho na raňajky už cca 3 mesiace. A musím povedať že som plne spokojná. Takže doporučujem.

qq

Teta, tie tabletočky čo beriete je to isté ako keby ste si poriadne okorenila jedlo a zapíjala to riadnymi dávkami zeleného čaju a kávy :-) Uznávam, že kofein je silný spalovač tuku, ale jediné čo ste spravili je to, že ste niekoľkonásobne preplatila pomerne bežne dostupné ingredencie, nehovoriac o tom, že po tom ako ich doberiete nastane jojo efekt a ste tam kde ste boli.

Qq

Vám to musí je*at ľudia... seriózne si myslite že nejaké "zázračné" produkty Vám umožnia schudnúť a sformovať postavu ? To nedokáže ani efedrin :-)) za tie peniaze si zaplaťte dobrého trénera vo fitku ktorý Vám vypracuje plán na cvičenie a hlavne stravovanie, jedzte zdravo s rozumom, prispôsobujte si aktivitu a jedlo sebe podľa zmien akých na sebe vidíte. Toto je JEDINÁ zdravá a prirodzená cesta k dobrej postave nie nejake Detox čajíky za 60 euro.

Lulu00000

Priatelia, nerozumiem negatívnym rečiam... keby nebolo Herbuu... stale mam 93kg. Vdaka nemu mám konečne optimálnu váhu a držím si ju už cez rok aj pol ....Ja mozem len a len odporucit...

Viki68

Dobrý deň, chcem poprosiť AndreuKováčovú aby mi poradila aké produkty užívala, že sa jej podarilo schudnúť a cítila sa skvelo, pretože ja mám tiež problém s váhou a nevidím výsledky, ktoré by som očakávala. Ďakujem