S akné sa mi už nechce žiť

Príspevok v téme: S akné sa mi už nechce žiť
nikol90

ahojte.. uz sa mi nechce zit, nic mi nepomaha na akne, strasne ma to trapi.. mam hrozne komplexy, vyrazky nehorazne bolia- hlavne ked mam teda kramy.. ale mam cele celo vyrazkove, aj pri spankoch, cele prave lice- uz mam aj hrozne jazvy a flaky.. brada a lave lice tiez nic moc.. aj nos sa obcas zapaluje.. proste uz neviem co mam robit. stravujem sa dobre, chodimna detoxikacie, ku kozmeticke.. skusala som alternativnu medicinu- cinsku, HAK, antibiotika, probiotika, zinok, caje,.. trva to uz 5 rokov !!! ja mam teraz 20 a takyto zivot nechcem, premarnila som trapenim sa tie najkrajsie roky zivota. naozaj som skusala vsetko- bylinky, kremy, od koznej... chvilu som si aj nic nedavala, no nepomohlo...
som vyrazkova, zjazvena, bez chute do zivota.. vie niekto rady? dakujem, aj ked uz nedufam.

Tichomir

derminax som skúšal..sprostosť.Mne pomohol roaccutane až.Ale potom sa mi to vrátilo a som zistil že to je o strave a životospráve.O sexuálnej nevybúrenosti káve a pod. NA silné zápaly mne pomohla aj biolampa celkovo kozmetika na prírodnom základe.ALe v prvom rade tá strava.Kozmetiku aj biolampu som kúpil na bioskin.sk ..vsetko mi tam cez chat poradili ..biolampa stála len 150 eur mamka tvrdi ze funguje uplne rovnako ako ta za 1000 eur čo mala pozicanu na zaopalenu zilu ..skuste tam napisat na bioskin

olren

Tabletky na akné - derminax.se Dnes uplynú 2 mesiace od začiatku mojej liečby a účinky sú naozaj uspokojivé. Zmizli aj tie hrozné vyrážky.

zuzka158

pre lkmngb : tak ich pekne vrat do lekarne alebo odnes koznemu doktorovi...predavat lieky na lekarsky predpis sa nesmie!!! ty vies komu ich predas?? ak mas blizkeho alebo znameho, ktori berie liecbu roa je to ine... ale co ak ich nejaky blby adolescent velmi silno chce? :P clovek musi byt pod lekarskym dozorom ak ich berie...

tomaško

precitaj si na stranke alternamedica.sk ten pribeh o akne - teda o liecbe akne, je to vpravo hore. tam je heslo pribeh alebo pribehy a na to klikni a medzi tymi pribehmi najdes aj ten o akne.

Carie

Ja by som to aj kupila, ale je to prilis malo tabletiek na jednu liecbu, to by nemalo efekt, treba to brat aspon pol roka

lkmngb

Ahojte ak by mal niekto záujem, mám na predaj lieky ROACCUTANE - na akné (20mg a 10mg balenie), už ich nepotrebujem, minula som desať liekov z každej krabičky, takže miesto 30-tich je tam dvadsať.
Treba ich minúť do októbra 2013.
Ak by mal niekto záujem ozvite sa mi na 0911/024681, alebo na mail foolish@pobox.sk

jankaaaaaaaaa

ale aj sstrava pritom zohrava velmi velku ulohu a mam to aj na sebe odskusane,, po zdravej strave mi akne nezmizlo,a le vyrazne sa zmiernilo