Klub nudných moralistov

Príspevok v téme: Klub nudných moralistov
lionesssssss

-ak nie je Vašim obľúbeným druhom zábavy opiť sa tak, že sa ráno musíte za seba hanbiť, ale viete piť s rozumom
-ak si myslíte, že drogy sú zlé
-ak si myslíte, že tr.kať v trojke tiež nie spôsob, ako by ste chceli vyplniť piatkový večer
-ak vám vadia špaky od cigariet na chodníkoch a pri zastávkach
-ak nemáte problém pustiť sadnúť si staršieho človeka v autobuse
-ak vám neprídu veľmi vkusné videoklipy kde sa z piatich záberov tri a pol krát musíte pozerať na polonahé ženy a detailné zábery ich prirodzenia v plavkách
-ak sa viete zábavať a odviazať na úrovni aj bez vyššie spomenutých vecí a necítite sa napriek tomu starý, chorý, dementný, staromódny ani prudérny

pridajte sa do "klubu nudných moralistov"...

po dnešnej výmene názorov v istej téme sa nestačím čudovať, za čo všetko dokážu niektorí mladí ľudia označiť človeka, ktorý sa správa slušne...

lost

lioness_01

prijimam stavky, ci moj profil vydrzi neblokovany do 10 000 prispevkov :)

ku dnesnemu dnu mam cca 7 000 :D

lioness_01

hahaha :D na siedmych svojich zaregistrovaných nickoch tu na fóre mám zablokované doživotne konto :D to je sranda, že? stačí si zaregistrovať inú adresu a hneď to funguje.... táto jediná nebola zablokovaná adminom :D

bože, to som asi zlý moralista, keď mi sedem adries admin totálne zrušil z dôvodu porušovania pravidiel :D :D :D

lionesssssss

Slobodna, ty si asi nepochopila túto tému :D :D

to bola ironická odpoveď na inú tému... :D nudnou moralistkou som sa neoznačila sama :))))))))) ver mi, v živote by ma to nenapadlo, si vynadať do nudnej moralistky :D

Slobodna

No nespĺňam väčšinu a to ma väčšina ľudí v mojom okolí označuje za moralistku. Hlavne by som odlišovala moralizmus- čo podľa mňa nie je nadávka a prehnané puritnástvo. Tvoje podmienky by som radila do tej druhej kategórie. To už čo je za život bez alkoholu, drog a sexu? :-)) To sú všetko pôžitky života a dôležité je ako sa s nimi nakladá. A už vôbec nerozumiem tomu, prečo by človek, ktorému sa páčia! morálne zásady a snaží sa podľa nich žiť, samozrejme netreba nič preháňať a fanaticky sa ich pridržiavať, násilne ich nepodsúva iným, mal byť nudný moralista? Potom máš problém v tom, že sa obklopuješ alebo pohybuješ v nesprávnej spoločnosti, ktorá nekorešponduje s tvojím zmýšľaním, filozofiou. A ak je tomu tak, tak potom nežiješ podľa morálnych zásad dobrovoľne a túžim po niečom inom- tom, čo ti ukazuje tvoje okolie a moralistom si iba z donútenia. Ale táto téma ako väčšina na tomto fóre mi pripadá ako zoznamka, kam sa chodí baviť vždy ten istý okruh ľudí, takže môj názor je aj tak bezpredmetný :-)