Klub nudných moralistov

Príspevok v téme: Klub nudných moralistov
lionesssssss

-ak nie je Vašim obľúbeným druhom zábavy opiť sa tak, že sa ráno musíte za seba hanbiť, ale viete piť s rozumom
-ak si myslíte, že drogy sú zlé
-ak si myslíte, že tr.kať v trojke tiež nie spôsob, ako by ste chceli vyplniť piatkový večer
-ak vám vadia špaky od cigariet na chodníkoch a pri zastávkach
-ak nemáte problém pustiť sadnúť si staršieho človeka v autobuse
-ak vám neprídu veľmi vkusné videoklipy kde sa z piatich záberov tri a pol krát musíte pozerať na polonahé ženy a detailné zábery ich prirodzenia v plavkách
-ak sa viete zábavať a odviazať na úrovni aj bez vyššie spomenutých vecí a necítite sa napriek tomu starý, chorý, dementný, staromódny ani prudérny

pridajte sa do "klubu nudných moralistov"...

po dnešnej výmene názorov v istej téme sa nestačím čudovať, za čo všetko dokážu niektorí mladí ľudia označiť človeka, ktorý sa správa slušne...

lost

musim kupit kameru a natacat a natacat :) a fotit a fotit :) chcem mat extremne vela fotiek a videi ktore mi ho budu pripominat navzdy :)
ked bol stena, vyfotil som asi 100 fotiek
BOHUZIAL LEN 100 :(

svoj nazor by som nezmenil aj keby som vyfotil 1000.

proste nikdy nie je dost :)

najradsej by som ho naklonoval ale ani to by nebolo dost..

uz naozaj chapem preco si ludia nechavaju nakryt psov a potom chovaju dalsi rok :0 Proste raz bude Bastien II. mozno :)

mne je niekedy strasne luto ze sa mu nemozem venovat, on je taky cely stastny, proste este taky - ehm poviem to "naivny" , proste STENACI :)) a toto nevydrzi dlhoo... som sice s nim asi 22 hodin denne, ale, nejak ich nevyuzivam naplno :/

lost

WOW :-O

stale nic :)

avsak este je to tekute, ale ma to chut ako kinder :)

je to velmi blizko ... hm

tak na toto som zvedavy :D

lost

no nic som mu nedal :D
dnes mal len granule (vecer)

ale on ma rad aj pizzu :D

vzdy trpezlivo caka :D

ale proste, on tak caka ze:

da dole hlavu a pozrie sa na jedlo, poom kuk na mna na 1/2 sekundy ana jedlo 2 sekundy, dalsi 1/2 sekundovy pohlad na mna a na jedlo... :D

neviem kde sa to naucil, ale brutalne sibalsky vyzera ked to robi :D

lost

jajka001_
no bal som sa ich :D

ale viem ze mi hlavou prevbiehali myslienky ze jej keby tu mam dve karty, dam im tu zlu :D

lost

nema tu niekto vysokorychlosntukameru ?

ja si ju asi poziciam a natocim svojho psa... ked on skace, vyzera neskutocne sialene :D

musim nastavit fotak, nech robi nekonecno snimkov a nejak ho cvaknut v tom spravnom momente :) ked "leti" a usi mu "lietaju" a ma ten vyraz "heheheeeeee" a este mnoho inych, tak vyzera celkom sialene :D