Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mastne vlasy kazdy den

Príspevok v téme: Mastne vlasy kazdy den
vlasocnica

Ahojte uz ma to nebavi kazdy den si umyvat vlasy.Vlasy mam riedke stale mi padaju kazdy den sa mi zmastnia su ani rovne ani kucerave skor ako skrepovatene.rano si umyjem vlasy a na druhe rano si ich musim umyt znovu komplet mastne ale zase na koncoch su prave naopak suche cize som vyskusala uz naozaj vsetko a nic mi nepomaha teraz mam uz asi 6 mesiacov revalid tbl.Konecne mi vlasy zacali rast vidim si antenky ale stale padaju.Ja viem ze mi zacnete radit neumyvaj si ich kazdy den nech si vlasy zviknu ale nemam na vyber ani vy by ste s mastnou hlavou nevisli von mozno to je tym ze na mne to strasne je vidiet ked ich mam riedke a hnet mam vsade tie cesticky nemozem si dat ani snat si ich zhustit lebo by mi bolo vidiet ten pripajaci material som uz stoho zufala aj ja chcem mat pekne huste vlasy a najma kt.sa nemastneju.

suchý šampon

som presvedčená že suchý šampon ti pomože.je to taký biely prášok. AK na druhý den ti zmastneju vlsy neumi si ich ale daj si nasýp ma ruku su chý šampon zopár krát a vtri do vlasov.vlasy budu su ché bez masnoty a narastu opticky na objeme budu vyzerat ovela hustejšie.Viem to určite to ti pomože lebo aj moja kamoška má riedke mastné vlasy a to použiva hovori si nevie predstavit život bez toho.Opticky sa vlasy od toho zvacsia a odmastnia.Dostat to v drogeriach je to super ve cicska a možeš to pou živat aj celý mesiac bez toho aby si si mu sela u myt vlasy,velmi odpo ručam budeš velmi spokojná.)

tstekvickats

skús prírodne masky na vlasy...je to lacné a nezaťaží to tak vlasy ako rôzne chemické prípravky, ktoré sú v drogériach...pozri si www.dobrarada.sk
a pogoogli určite nájdeš dobré rada :))

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mastne vlasy kazdy den - Fórum - ZDRAVIE.sk