Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec sveta za 3 dni

:D

no čo ludia ,nejako ten koniec sveta alebo velka zmena alebo ako to nazyvate mešká... nerobte si z toho nič lebo už malo byť tolko koncou sveta že sa to ani zratať neda... keby mal nastať fakt koniec sveta tak by nastal nečakane pretože stať sa to može každy den... pochybujem žeby to niekto predpovedal.. a ked ide o koniec mayskeho kalendara pozrite sa nato takto...každy kalendar raz musi skončiť...! aj na posratom vreckovom kalendari mate dni iba do konca decembra..-potom kalendar konči...tak čo teraz bude každy koniec kalendara koniec sveta?... je to nahlavu,keby mal nastať koniec sveta tak nastane a nikto s tym nič neurobi

Sue..

nika neboj sa, v roku 2012 isto koniec sveta nebude uz len preto,ze je "velmi ospevovany"ako si napisala... je vidno,ze niekto velmi rad strasi ludi s apokalyptickymi scenarmi a niektori sa chytaju...ved uz bolo ohlasovanych tolko koncov sveta...pamatam si ako strasili rokom 2000 to mal byt tiez zarucene koniec sveta:D podla mna koniec vsetkeho pride ked to budeme najmenej cakat a spravime si ho my ludia,takze nam k tomu netreba ani rok 2012,ani koniec mayskeho kalendara,ani ufoncov a neviem co este:)

nika.sen.

snival sa mi koniec sveta.minulu noc....bolo to dost blbe...z okna som pozerala ako ide tornado....ako to bolo uz primne pocitila som velku zimu a nato som sa zobudiala.. :( mozno to bolo preto , ze mam strach ak nastane rok 2012..podla mna je to uz velmi ospevovany ten rok 2012...a koniec sveta nastane...staci sa pozriet co sa deje vo svete..ake nestastia

milli11

Okrem toho, u nas stare babky hovoria, ze nikto nevie, kedy bude koniec sveta, iba ten najvyssi. Ze to proste iba pride. ze ti, co to hovoria, su ruhaci.

lost

snad neexistuje clovek, ktory by veril na viac ako 5 koncov sveta za sebou :)

to by sa nedalo.. co pred kazdym poda vypoved a minie vsetko? :D

ververka

inak by ma zaujimalo ako to prezivaju ti, ktori si skalopevne stoja za koncom sveta, ktorych tu bolo nespocetne (teda ti ktori neukoncili svoj zivot este predtym nez to malo prist).

lost

bohuzial - to bolo preto, lebo ak by som nezil, mal by som SVATY POKOJ :D:D:D teda mozno... ktovie co je "tam na druhej strane"
no dufam ze tam nemaju las vegas

lost

uz vies kedy sa ho spytas/pozves? :)

a co tak vyuzit na toto kamosku/kolegynu? aby mu nenapadne povedala ze sa mu pacis, ci nieco take :D

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.