Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec sveta za 3 dni

lost

0vecka

ide podla mna o to, ze ak by som mal vela penazi, a zalubil by som sa do tej baby REALNE (ze by som bol schopnny aj zivot pre nu polozit), tak by to bolo pre mna samovrazebne do takeho vztahu ist, ak by bola so mnou len pre peniaze..

a k tomu sportu.. no hej, to tiez moze zo dna na den prestat robit a potom si baba povie ze "fuj, tlustoch, chod prec"

ale ak sa do neho zalubi predtym ako vedela ze sporoval, tak bingo :D

milli11, gn & sd :)

0vecka

2 sansara a takisto sa stane ze v mazelstve pride chalp o nohu a zena ho necha... to je toiste ako ked pride o peniaze a ho necha... ja v otm podstatny rozdiel nevidim...

0vecka

ja nesuhlasim... v com su peniaze ine ako vypracovane telo?? obidve veci musel clovek ziskat (ak nededil napr ale v niektorych pripadoch su aj ludia ktori v zivote v posilovni neboli a vyzeraju ako keby chodili) a takisto obidve moze lahko stratit... ja na tom nevidim fakt nic zleho ze sa zenskej paci bohaty chlap... v pripade ze jej nejde o to ako z toho co najviac vytazit... to su len tie blbe predsudky ...

lost

sansara

extremne prikyvnutie hlavou (nie na sposob death metalu) k vete:

'A zas tu na SK mám skôr skúsenosť opačnú, že tu zo seba robia aj čo nie sú a na niečo sa hrajú...a realita je o inom))))'

a na toto ludia naletia... slovak vrazi ( i ked moze to byt mlady madar, nemec, rakusan) 120% svojho majetku do zanovneho BMW a uz na to bali baby :D toto sa mi nepaci.. kazi mi to biznis :D

sansara

ovecka...ale zas poznám zo svojho okolia dosť párov, kde si úspešných vplyvných a zabezpečených atd chlapov ženy "ulovili" hlavne kvôli týmto veciam, čo som už vypísala a pritom, keby toto nemali, tak vo väčšine prípadov by pri tých chlapoch tie ženy neboli a neostávali...česť výnimkám

práveže aj Ja vyznávam skôr to, čo píše lost..

lost

0vecka

ale tak sport je iny :)

peniaze su peniaze, sport aa hobby su podla mna ine :)

jedine ak by zistila ze je ejak vypracovany - ale to by si vsimla uz aj skor, apson tak trochu

ten sport - to by som skor pomenoval ako "najdenie spolocneho hobby" :D

i ked neviem no :) teraz sa moje teorie trasu v zakladoch :P

lost

mimochodom, ja ked som prvy krat vencil svojho psa (alebo bol to druhy), tak sa ma suseda (cca rovnaky vek ako ja) spytala, ci by sme si nemohli tykat (cize aj baby idu niekeyd prve :D) i ked neviem ci v tomto pripade nejdu vzdy :D
bol to lahky sok, ale skor taky ze "wow, zaujimave"

neviem ci to pomoze :D tak ale asi nechcela vykat susedovi :D

inac vela krat sa mi stane, ze napr vencim psa a ten odbehne k inemu a toho psa venci mlada baba... a ako sa mam pozdravit? :D nejake tipy? lebo priamo tykat sa mi zda blbe, take velmi smele vtieranie.. ale ak poviem "dobry den" tak sa zasmeje ze ci si robim srandu alebo co... ais to vlemi zalezi od osobnosti zase.. ale tak, stastlivy anglicania "hello" a vybavene... :( asi zacnem hovorit hello :D (to bude asi este blbsie ako cau :D )

sansara

lost...presne ako píšeš :) Mne sa to fakt stáva, že spoznám niekoho, kto mi je ako človek sympatický, proste čosi krásne charizmatické tajomné z neho vyžaruje, máme si čo povedať, smejeme sa na rovnakých veciach, sme akoby na rovnakej vlnovej dĺžke, atd atd a až po istej dobe sa dozviem, že čo je dotyčný zač a pritom podľa zovňajšku by som to na toho človeka nikdy nebola povedala..
A zas tu na SK mám skôr skúsenosť opačnú, že tu zo seba robia aj čo nie sú a na niečo sa hrajú...a realita je o inom))))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koniec sveta za 3 dni - Fórum - ZDRAVIE.sk