Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec sveta za 3 dni

0vecka

2 lost to tvoje ponatie je dost roamnticke ale.. ak ma chlap peniaze/majetok tak aj tie patria k jeho charakteru... to je to iste ako kebyze niekto sportuje a to sa tej babenke paci a ty by si ju odsudzoval pretoze ked sa dozvie o chlapovi ze sportuje tak je zrazu pritazlivy a pred tym nebol... ja osobne na tom nevidim nic zleho ak zena pocituje sympatie k bohatemu chlapovi... nieco ine je ked to len cele hra... ale takych je fakt malo

sansara

:) keď píšete o tých šokoch)) Mňa prednedávnom šoklo, keď ma zrazu jeden z práce chytil za ruku /nastal u mňa okamžitý reflex - hneď som svoju ruku chcela vytiahnuť a vykĺznuť z toho jeho rukového zovretia)))/ a on mi zrazu na moju ruku dal bozk)) Vraj, či by sme si nemohli tykať))))
Ono fakt veľa záleží od okolností, ale máš veľkú šancu milli v tom, že sa už aspoň trošku bližšie poznáte a nie si pre neho úplne cudzia a on pre Teba :)

lost

sansara

pekny pribeh :)

ja osobne vzdy fandim takemu cloveku, co vzbudi prvy dojem ze "som chudobny" a potom ze wow, kukni co mam

z jednoducheho dovodu

- ty si skocila na "chudobnu verziu"
a tvoja kamoska na bohatu

:)

byt v kozi toho muza, toto je genialny TEST, ako odfiltrovat tie co skocia na majetok... :)

proste ak sa zapaci zene v tom "otrhanom" obleceni, tak je vysoko pravdepodobne ze sa paci ON a ine jeho auto :)

.. i ked... cim viac takyhcto pripadov, tym viac pokusov mozno niekto spravi - ze budu lietat hlavne na "odtrhanych" :D:D:D

lost

podla mna este zalezi od toho, co uz prezil.. ak sa clovek ocitne PRVY krat v neznamej situacii, tak sa zachova tak, ze ani on sam by sa nespoznal, ze to bol on v tej situacii... (proste neskusenost? alebo neobjavenie sameho seba?)
podla mna tak 30 na 70

lost

milli11

aaaaaaaaaaaaa

tak ten pokus som si vobec neuvedomil :D

extremne sikovne prevedene :)

mimochodom, obe z nich boli prilis pekne pre mna :P cize tam bolo vela faktorov :) avsak ja som velmi specificky typ cloveka :) proste hanblivost za maximom, a nie ze "sok" ale skor to, ze mozno ani nie som na nieco take pripraveny, ehm.. (dlha story), avsak moj hlavny problem je ze (akoze, ja som pil? teraz mi taka velmi dobra myslienka vypadla, asi 5 minut tu sedim a rozmyslam :( )

skor takto:
nechcem ti davat falosne nadeje - iste je to pre hanbliveho sok, ale nie v takom zmysle ze "joj co ta po mne chce? co teraz?" je to skor take ze "wow, mysli to vazne? alebo si robi srandu? kedy a odkial vyskoci jozo procko?"
avsak nechcem ta ani strasit(!) ze to moze byt zle a stresujuce, ono to asi fakt zalezi na osobe..

ale podla mna mas obrovsku vyhodu v tom, ze uz ste par krat vonku boli (v tej skupine ludi), cize ides na to v podstate pomaly. a to robi podstatny rozdiel ked pozyvas hanblivejsieho :)

mimochodom, genialny pokus :P akoze fakt sa mam co ucit :D (vidis, toto je genialne, ak vies vyuzit taketo momenty, velmi vela infromacii ziskas nevinou vetou : ) ))

sansara

milli, ale možno to bude pre neho šok príjemný) Však človek nikdy nevie.. Ale už ho poznáš, tak zrejme ako-tak vieš predpokladať, ako by sa asi zachoval, aký je to typ človeka, atd...veľa šťastia, aby Ti to vyšlo ;-)
No a k tomu čo ťa sledoval...aspoň že si mala to šťastie, že si sa mala kde a u koho skryť. Ešteže to dopadlo ako to dopadlo :)

milli11

lost, to bol taky pokus, ako by normalny chlap zareagoval na pozvanie od zeny. To, co sa chystam urobit. Viem, ze ony boli nezname a ja som pre neho skor znama. Ale dost si mi pomohol. Asi to bude sok, kedze zeny velmi nepozyvaju.
Pre sansara, nestras. To iste sa stalo aj mne v obchodnom centre. Akurat som od zaciatku vedela, ze nie je SBS, iba obycajny nakupujuci. Vsimla som si ho, ked som si prezerala spodne pradlo. isla som do dalsieho obchodu a on za mnou. Skusila som dalsi obchod a on za mnou. Nastastie tam robil aj moj kamarat, predavaca a u neho som sa skryla v sklade, kym nebol cisty vzduch. Ako vo filme. Asi to bol nejaky uchyl.
Doteraz mam z toho zimomriavky.

sansara

lost...ušla som mu))))))

a teraz čo píšeš o tých, čo majú to vo vačku....stalo sa mi ešte počas školy, keď som praxovala aj s naj kamarátkou taká jedná milá príhoda)))))
Praxovali sme na jednom úrade, sedeli sme obe na jednom oddelení a prišiel tam jeden chlap) Mňa vtedy hrozne zaujal, proste mi hneď padol do oka))) Povedala som to aj tej kamarátke) Ona si ho premerala od hlavy po päty a povedala mi - že taký trháň a odkundes by sa jej nikdy nemohol páčiť (no yo...oblečením pôsobil skôr ako dáky sociálny prípad, bezdomovec, ale mne to bolo jedno, lebo na mňa vyžaroval veľkou charizmou atd). No a zrazu tá pracovníčka toho oddelenia povedala, že musí s tým pánom kamsi ísť a že ak chceme, môžeme ísť s nimi tiež. Tak sme šli...no a zrazu sme prišli k takému autu, že vtedy v tej dobe u nás také ešte fakt nejazdili a bola to motoristická lahôdka a fakt bolo hneď zrejmé, že ten dotyčný je za vodou.. No a vtedy sa správanie mojej kamarátky hneď zmenilo a začala mu nadbiehať))))) Keď som sa jej pošepky spýtala, či už zrazu není odkundes atd....tak ma priam pohľadom prebodla))))) Takže dľa zovňajšku sa nedá vždy vopred súdiť...a fakt by ma teda zaujímalo, podľa čoho si sbs napr. v obchodoch vyberajú svoje "obete" a pak po nich vytrvalo chodia...jak sa aj nám stáva, ako to tu čítam)))))))))

lost

ale pocul som, ze toto sa stava aj ludom, co by si mohli kupit cely obchod len s tym co maju vo vacku.. cize to asi bude nejaka velmi casta nahodna anomalia :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koniec sveta za 3 dni - Fórum - ZDRAVIE.sk