Koniec sveta za 3 dni

lost

sansara
A o ktorom momente teraz píšeš??...že nevieš, ako by si odpovedal)) :))

/ to bola odvpoed na milli "Alebo ta jedna z nich mohla pozvat na rande. :)
"

a myslel som s tym to, ze neviem co by som v tom momente (ked by sa ma to tam na schodoch opytala) povedal... ja som dost nerozhodny, hlavne ak som prispaty (napr ked zacinam den, ked zacinam soferovat, alebo stavkovat) a prave tato nerozhodnost, kde ide o sekundy, ak nie o single sekundu, je kriticka v zivote :)
tato sekunda moze rozhodnut o celom osude :D

ale viem co by som povedal teraz - i ked, to je mi (a bolo by) na nic platne :D asi ako nvyherny los z loterie :D

sansara

Raz po mne nepretržite chodil v obchode jeden týpek...myslela som, že sbs-kár))))) no keď potom po mne šiel aj keď už bola mimo obchodu, tak som pochopila, že to nebol sbs))))))))

sansara

ty si normálne srandista lost)))))) myslíš, že kvôli kráse nekráse kamsi nevpúšťajú??? Pravda, ak zrovna nejdeš ako kandidát na miss či missáka)))))

A o ktorom momente teraz píšeš??...že nevieš, ako by si odpovedal)) :))

jajka001_

na mna tiez pozerava sbs v jednej predajni, hlavne asi kvoli mojmu synovi ktory tam pobehuje hore dolu :) on ale nikdy nic nevzal :) a ja sa vzdy citim previnilo uz len kvoli tomu pohladu ako keby som tam fakt kradla

milli11

To v obchodoch sa stava aj mne. Ze sa predavacky motaju okolo mna a pozoruju, co robim, hlavne mna, hoci su tam aj ini ludia. Dost mi to ide na nervy. Raz som uz bola taka nervozna, ze mi popadal tovar z police. Nic sa nerozbilo a ja som rychlo vsetko naspat poukladala, boli to nejake kremy. Asi sme dost vyrazni, ze sa na nas zameraju alebo co.

milli11

To v obchodoch sa stava aj mne. Ze sa predavacky motaju okolo mna a pozoruju, co robim, hlavne mna, hoci su tam aj ini ludia. Dost mi to ide na nervy. Raz som uz bola taka nervozna, ze mi popadal tovar z police. Nic sa nerozbilo a ja som rychlo vsetko naspat poukladala, boli to nejake kremy. Asi sme dost vyrazni, ze sa na nas zameraju alebo co.

lost

mne sa paci, ze ked proste idem v obchode, tak sa na mna SBSkar pozera ako na zlodeja..niekedy je sranda, ked pride predavac/ka a robi nieco pri mne :D
akoze upravuje tovar.. no mozno ano, ale je to viacmenej nepravdepodobne..

raz ked som isiel vencit psika (uplne prvy krat) a vratil som sa do hotelu, tak predomnou isli taki dvaja mladici.. ze chccel ist na WC :D

a ja som bol tesne za nimi a mal som psa na ruke a SBS sa ma snazil vyhodit :D iba slovne a rukami (ale na dialku) ze "so psom von" a ukazal na dvere.. a potom ja len s usmevom ze 'ale ved ja tu mam izbu' on ze jaaaj ahaa, a uz len potlapkal na pleci ze tak chodte :D:D a to som za psa platil 15eur na noc (!)

tak ja neviem ci je to paranoja, alebo ci vela ludi je paranoidnych ze ta krivo na mna pozeraju :D alebo som len skaredy :D