Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vypadali mi vlasy z YADINE

Príspevok v téme: vypadali mi vlasy z YADINE
vlasy123

ahojte, pred par rokmi mi vypadala polovica vlasov pocas brania yadine :( ... potom co som prestala brat tbl sa vypadavanie zastavilo a nastastie sa nevratilo :) uz vtedy som sa tu pytala ako ich zahustit ale nic nepomohlo :( ...zihlavove caje, sampony, voda na vlasy reghaar, capillan atd. :( ...stale mam riedke vlasy o polovicu!!!a to preslo par rokov co sa snazim ich zahustit!!! mala som krasnu hustu hrivu ktora mi velmi chyba, nevynasli nahodou vedci nejake nove preparaty na obnovu hustoty vlasov pre pripady ako som ja? dakujem za vase rady:)

viem, ze su aj dolezitejsie veci na svete a horsie choroby, no nedokazem si pomoct a chcem s tym nieco urobit aby mi zhustli

vlasy123

ani ja: pravdu mas, a ani nazov samponu mi tu nenapisal...zeby som si ho naaahodou hned nevyhladala na nete a nep=reverovala u inych ludi a nenasla za lepsiu cenu

volvoS40 ak to nemyslis v zlom a nechces na mne len zarabat tak sa ti ospravedlnujem, ale pochybujem o tom ze si to myslel nezistne

vlasy123

vsetko mam v poriadku , telo sa mi uzdravilo (nastastie), vypadavanie je zastavene :)

volvoS40: ja nepotrebujem pripravok proti padaniu, pisem, ze mi vypadala davno polovica a dodnes nezhustli...neobnovili sa mi vlasy na vypadanych miestach, nastastie su viacmenej rovnomerne takze nemam plesinky, ale mam strasne malo vlasov :/

hanbim sa za to, vsteky zeny maju hrivu - a to mi kedysi ZAVIDELI hustotu vlasov!!! prisla som o nich, mam stva polovicu :( chcem nahradu...a vyrobcom Yadine zelam nech tie tbl nejako zdokonalia alebo co - navyse oni do vedlajsich ucinkov nenapisali vypadavanie vlasov!!! :(

uz fakt si zelam mat hustejsie vlasy, ale nic enpomaha, su velmi jemne, pouzivam malicko samponu atd, nech ich neponicim ...co s tym? musi nieco exostovat, ved zijeme v 3tom tisicroci!!! :)

ani ja

dalsi reklamny tah tak jej ich posli zadarmo ten sampon a tonikum a ked bude spokojna potom si ich kupi co ty nato?

VolvoS40

existuje jeden sampon + tonikum proti vypadavaniu vlasov a ich obnove viac info umna na meili tvitek@mlproduktion.sk

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vypadali mi vlasy z YADINE - Fórum - ZDRAVIE.sk