Schudnut a natrvalo sa naucit zdravo jest!!

JanulQQQa

ahojky hanka :) ja by som sa ktebe rada pridala... :) mozno ze ked budem mat nejaku dietnu partacku...pojde to lepsie...tak ak mas zaujem :) tak budem rada...potom it napisem aj nieco viac o sebe... aaa kolko vazis ak sa smiem opytat?:) ze ci budeme na tom podobne...alebo sa ja budem hanbit mojom vahou :)

Laurina22

Baby,ja mam tiez ten isty problem.Jem zdravo,mozno akurat co porusujem je,ze si davam dva krat za den velku kavu s mliekom.A neschudla som nic.NIC.

ja_ja_ja

Ahoj KATKA78..ja som na tom rovnako..az na to....ze som nikdy nefajcila :)..len ako ty pises...kuriatko, ryby, u mna este cottage cheese, zelenina, mastne a vyprazane vobec....sladkemu som tiez dala zbohom, bielemu pecivu, cestovinam, sladenym vodam a dzusok...ale moja vaha napriem sportovaniu stoji..a kamosky...chcu schudnut zacnu LEN cvicit 4 x do tyzdna a po mesiai nemaju 3 kila...je tu spravodlivost???...nie,....zacala som raz s kamoskou chudnut..po 2 tyzdnoch sa mi pochavli ze ma o 2 kila menej..tak zen sa idem postavit na vahu aj ja..a vies co???...ja som malal po 2 tyzdnoch o necele 2 kila VIACEJ!!!!....ja neviem co uz mam robit...

repka

toto je CHYBA! :) ... ked si po prejedeni sa povies stop, tak to nevydrzis ani nabuduce - si povedz stop predtym ako sa ides prejest :)

Katka78

Preco mi odstranili odkaz, to je tu nejaka novinka? Vsak tam bola len kalkulacka BMI. Vacsina z nich pocita len z udajov vyska vaha, tato aj podla obvodu pasa, pohlavia a veku, preto som ju sem pridala. Je to wewewe chudnutie-ako bodka sk lomeno bmi

Katka78

Tak drzim palce! Ja by som sa pridala, ale u mna je to tazke. Nemam pocit, ze sa nezdravo stravujem, jem casto kura, ryby, takmer ziadne ine maso ani nic mastne, uz som dokonca obmedzila aj sladkosti co bola vzdy moja slabost, napriek tomu vaha nejde dole. Mala som obdobia ked som chodievala aj mesiace do fitka, dala som sa naucit od trenera ako spravne cvicit a vysledok takisto nulovy. Ja by som fakt asi musela poriadne obmedzit stravu aby som schudla a to sa neda vecne. Pocitala som si BMI podla -odkaz odstránený- mam 22,4 co je normalna hmotnost, ale idealna hmotnost u mna by vraj mala byt o 5 kg nizsia a podla obvodu pasa mam nadvahu dokonca 10 kg! Tak ja neviem. Zacala som teraz brat stavu Acai Berry, necakam, ze z toho zazracne schudnem ale dufam aspon, ze to nejak nastartuje moj metabolizmus lebo mam pocit, ze je nejak zaseknuty. Kurnik a kedysi som bola tenucka, az nejak do 23 rokov, vsetko sa pokazilo ked som vtedy prestala fajcit. Dovtedy som mohla jest co som chcela kedy chcela a nepribrala ani deko, jedla som cokoladu hned rano i neskoro vecer a nic. A potom uz bolo len horsie a horsie. A ty chces co cvicit? Ako doma ci niekde vo fitku? Mas nejake specialne cviky?

veronn

hanka,aj nas je zopar v teme:Podari sa nam to do leta? ,ktore chudneme zdravym zivotnym stylom a racionalnou stravou...Tak drzim palce a mozme obcas pokecat,ktorej sa ako dari...