Vysadenie HAK-nasledky

Viera82

Mne teraz vrta v hlave ten recept:-)Mohol aj tak zarobit?

Ja som uz raz brala,vysadila som,ale schudla som.Ale mam obavy...asi ako kazda zena.

mataBB

aj ja beriem hak...vies ma to svoje rizika a aj ako pises, aj po vysadeni...

ale len kvoli strachu z pribratia to nemozes brat do konca zivota...aj tak by si raz musela vysadit..a ked nemas frajera tak naco si zatazovat organizmus?

Viera82

On mi dal recept,ale lieky mi dala kamoska z lekarne zdarma.Takze on mohol aj na tom ziskat,ze mi len vypisal recept???

No,ja uz idem k inemu lekarovi,nasla som si noveho.Neviem,co mi na to povie.Bojim sa,ze priberiem este viac po vysadeni a zhorsi sa mi plet...

mataBB

akoze cez znamu?

doktori maju vacsinou benefity od niektorych farmac. spolocnosti za predpisy..velmi dobre to funguje aj pri hak, ked niektori doslova nanutia antiku mladym 15 rocnym babam, alebo kvoli nejakej banalite

proste uvidis ako zareaguje..ale ked ti to pride zbytocne, tak mu to tak povedz, vysvetli a uvidis..mal by to respektovat a nie sa napr urazat, vycitat ti to..lebo najdu sa aj taki, ale od takych doktorov radsej ruky prec

Viera82

Ja som mala HAK cez znamu takze on z toho asi nic nemal,alebo ano?Ked mi vypisal len recept.

Neviem sa rozhodnut,ale je mi to naozaj zbytocne

mataBB

no ved.potom nie je co riesit.doktor s tym neurobi fakt nic...

a este jedna rada, ak bude vyzerat nahnevany alebo urazeny, tak ho cim skor zmen..lebo to je len znak toho, ze ti chce nieco nanutit, len aby zarobil

Viera82

Ano,viem,ale pytam sa.Ked tu citam,ze baby mali spinenia aj rok...tak mam strach ale vlastne s tym mi ani lekar nepomoze.Ono tieto stavy zacali po pol roku,vraj to mam brat na upravu cyklu,partnera uz nemam a zbytocne to jest...Zacinam byt unavena velmi,depresivna,melancholicka,nafuknuta,pribrala som 10 kil,stravujem sa zdravo,sportujem a ani kilo nezislo dole.Krvne testy mam OK,pecenove takisto,ja to osobne pripisujem HAK.

mataBB

naco cakat na doktora? je to tvoje rozhodnutie a ajtak to nemozes brat do konca zivota...nikto ta nemoze nutit do toho, aby si brala hak..