robite to aj vy?

Príspevok v téme: robite to aj vy?
smajliQa

som divna??? alebo take veci robite aj vy?? napr:

1, zohrievam sa fenom ked mi je zima :D
2, milujem Matlocka a Colomba :D
3, vyhovaram sa na to,ze som ,,iba,, ZENA
4, rada zaspavam pri pustenom televizore, fene, alebo digestore alebo ked niekto vysava.... uspava ma to :D

5, rada lezim na koberci, bez pohybu. len tak...
6, napustim si plnu vanu vrelej vody, a potom som tam casto len 5 minut :D

niekedy si myslim, ze mi fakt hrabe....

jahodka123

1. - nie
2. - nie
3. - veľmi zrideka !
4. - len pri telke a len keď som v noci
sama doma
5. - nie
6. - nie

Si divná :DDDD

PacoCoumarinDeLucia_

inac dnes este budem feonvat, tak 30 minut, ak by niekto potreboval uspat :D mozem to pustit do radia, napriklad..

PacoCoumarinDeLucia_

2. colombo je OK
6. ma tiez po 5 minutach nebavi

7. rad peciem v noci, lebo vtedy dostanem chut na nieco co som dlho nemal, zvacsa musim zhanat exoticke suroviny a potom pre 1 velky chod musim upratovat dve hodiny.

Natalie11

ja si obcas o sebe tiez myslim, ze mi hrabe, napr. dnes som si bola zabehat a pri bytovkach, cestou domov, som strela jezka :) bol taky krasny a tymi krasnymi ockami sa na mna tak rozkosne pozeral. Som sa s nim trosku porozpravalaa, ale potom som zistila, ze sa na mna pozera zena z balkona, tak som padala prec :D A este sa mi casto stava, ze sa zacnem smiat bez priciny v serioznych situaciach. Napriklad ked sedim u zubara a zubar mi ide robit plombu, je to cele take seriozne a zubar sa tak vazne tvari, ze mi je z toho tak smiesno....alebo ked ma ustipne komar, rozskrabem si nohu alebo ruku az do krvi, a potom si na ranu nasypem sol alebo dam si tam alpu...nech to stipe poriadne :D