HAK-chudnutie

Melliss

ja uzivam HAK Diane 10 mesiacov v rámci liečby a nepribrala som, dokonca som na zaciatku schudla 2 kg, no odvtedy aj napriek snahe sa mi uz nedari chudnut,
ono to ma na kazdeho iny vplyv, takze netreba sa vyhovarat na hormony, ale zdravo jest a vela sa hybat

2011summer:)

Ostava mi pevne dufať že sa moj sen stane skutočnosťou... ja si to opakujem každy den že už dosť, ale moja pevna voľa vôbec nie je pevna :/... tak jedine čo mi ostava zistiť či mi to hak neposerie pri snaženi sa schudnuť je ked to sama aj odskušam

sunny77

ja som bola tiež taká stale sladke, nezdravé potom výčitky, ale potom som sa odhodlala a povedala som si dosť a teraz sa snažím správne jesť vyhýbať sa sladkému a pravidelne cvičiť a pevne verím, že môj sen sa mi splní, treba pevnú volu a odhodlanie, hlavne mať svoj ciel a nevzdať sa

mataBB

no ale to je tiez suvis s hak..pretoze hak okrem toho, ze zadrzuje vodu, moze aj zvysit chut do jedla..ale aj to je individualne

2011summer:)

No mne sa skôr zdá že som 1-2kil pribrala nie zo samotnej HAK ale skor z toho že som bola viac hladna a tak som viac aj jedla a z tej obrovskej každodennej chuti na sladke :/.. Ach keby som mala pevnejšiu voľu a povedala si nie a tak sa neprepachavala :/

sunny77

ja beriem Hak Chloe a pribrala som asi 2 kg, odkedy ju beriem, teraz sa snažím schudnúť tak okolo 3 kg ale ide to ovela ťažšie ako ked som nebrala nič, kedže antika zadržiava vodu, brucho mam stale ako keby nafúknuté, ale určite to nie je nemožné schudnúť aj s antikou, len to môže byť pomalší proces