Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zineryt - nazor?

fono

pre zakladatelku temy:bral som ho dlhsiu dobu,pomahal,ale potom si nanho zrejme koza zvykla a neucinkoval uz,najlepsie je citron alebo cesnak pred spanim,citronom si natriet tie miesta,kde mas vyrazky

Gabo77

Ja mám jednoznačne pozitívnu skúsenosť a určite odporúčam...Len je pre mňa otázne dlhodobé používanie.

Siskaa

Ja som zineryt používala asi rok a potom som si dala pol roka pauzu no nakoľko sa mi pupienky začali znovu robiť, k zinerytu som sa vrátila a neľutujem, opäť pomaly miznú. Mne náhodou vonia :D pripomína mi výfuk z takých starých áut a k tomu si vždy rada pričuchnem :D za mňa ho určite odporúčam, za skúšku nič nedáte :)

kittush123

Pouzivam zineryt Len 5 dni Ale ocividne sa mi zlepsil stav mojej pokozky. Nemala som katastrofalne problematicku plet. Moja kozna mi predpisala zineryt spolu so SKINOREN-om. Rano Pod makeup si davam zineryt a vecer tesne pred spanim si natrem tvar tenkou vrstvou skinorenu, pretoze vyvolava taky pocit, ze si musis poskrabat tvar, niekoho To stipe, Ale je To individualne. Som zvedava ci mi akne uplne zmizne a Ci sa mi To vrati. Som pozitivna.

Mari.24

Používam Zineryt a skúsenosti mám podobné ako niektorí z vás, mám z neho suchú pokožku ale po dlhšom používaní sa mi pleť výrazne zlepšuje. Môžem povedať, že som s ním spokojná, mám problémy s pleťou už niekoľko rokou a toto mi pomáha. Samozrejme striedam to s hydratáciou.

wikiiiii

dobry den chcem sa spytat je zineryt normalne antibiotium? dostane sa aj do krvi a treba brat probiotika pri nom? dakujem

mar€k

Zdravím,

Mám taký možno väčší problém. Bol som u kožnej lekárky a ona mi predpísala nejaké tie kozmetické mastičky a vodičky, tkz. Zineryt, Cleanance, Cleanance Expert a belakne gél. A pri používani zinerytu a cleanance ako čistiacu vodu/gél mám teraz úplne popečenu tvár a vysuchnutú jak by som pol roka sedel v solárku. Keď si dám napr. Cleanance Expert mastičku na tvár tak začne to veľmi štípať.

ďakujem za odpovede.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zineryt - nazor? - Fórum - ZDRAVIE.sk