Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

predmanželský sex

ta3

Karol, poburuju Ta niektore odpovede, alebo uz Ta nezaujimaju nazory na predmanzelsky sex?

Som starsi rocnik, nie som 100% zastanca sexu az po svadbe, to nie, ale nikdy by som sa nemilovala bez lasky, to je zase moja nemenna zasada, podla mojho nazoru milovat sa z lasky, aj ked pred manzelstvom, nemoze byt hriech, ale tym, ktori chcu vydrzat az do svadobnej noci chcem povedat, ze nemusia mat obavy, zeby po svadbe nastali vazne problemy v sexualnej oblasti, ktore by nakoniec vyustili v rozvod, to iba sexuchtivi jedinci toto vyuzivaju ako dovod uzivat si sex pred svadbou, iste, na zaciatku sa moze vyskytnut urcita disharmonia, ktora sa casom ale krasne zladi, ja som totiz presvedcena, ze ak sa dvaja maju uprimne radi, potom v sexualnej oblasti nemozu nastat naozaj vazne problemy, vzajomna laska pripadne pociatocne problemy urcite vyladi do vzajomnej spokojnosti, sex je telesny pud, laska je zalezitost dusevna a dusevno a duchovno je urcite nad telom a jeho pudmi

trineo

Človek nie je tovar, vec, ktorú si môžeš vyskúšať, a keď sa ti nepáči, tak ju jednoducho odhodíš. Kto takto hovorí (kupovanie mačky vo vreci), nevie, čo je skutočná láska a nie je zrelý na manželstvo. Muž takýmto názorom len prezrádza, že mu v prvom rade ide o vlastné dobro a dobro priateľky je uňho na druhom mieste. Čo mu zabráni opustiť ju a nájsť si inú, keď ho raz prestane baviť?

smajliik

Pannetvo je pekná vec, a osobu ktorá si ju udrží až do svadby, to klobúk dole, ale ja osobne si topánky najprv vyskúšam než si ich kúpim, súhlas s Polodr

tiež ma pobavilo že sa pýtaš na sex s niekym s kým ešte ani nechodíš :)

Polodr

Nechapem takych to ludi podla mna je to chore ale ked ich bavy kupovat macku vovreci tak budis. Ako chapem ze laska nadovsetko ale co je to za zivot bez sexu? Sak si mlady preco by si nemal mat sex. Ako holka ktora mi by mi povedala ze az po svadbe tak sa s nou ani nevypravam. Ale prajem ti vela stastia v tvojom zivote snad vecer po svadbe ked sa pomodli a zarecituje setky zalmi tak si uzijes :)

bibisa

nechodis s nou ale pytas sa na sex.
nesexoval si s nou a hovoris o svadbe.
nepredbiehas nejako? :D
vidite a presne pre toto sa uzatvaraju manzelstva po ani nie roku chodenia a preto je aj taka vysoka rozvodovost :D

ta3

Myslim, ze otazka je namieste, aj ked Karol so silne veriacou dievcinou este nechodil, proste ho to dopredu zaujima pre pripad, ze taku stretne a preto sa pyta na nazor aj inych, ja nie som klasicky veriaca a uz cele desatrocia nie som panna, ale si myslim, ze symbolom panenstva je panenska blana, takze ostatne praktiky, kedy sa nejedna o priamy vaginalny styk by mohli byt z teoretickeho hladiska dovolene, ale realita je taka, ze vela dievcat, aj ked nie su nabozensky zalozene, oralny styk odmieta, preto si myslim, ze u silne veriacej dievciny to pred manzelstvom to neprichadza do uvahy vobec

trineo

Ty s ňou ešte nechodíš a už sa pýtaš na sex? Miluješ ju vôbec? Pochybujem. Na skutočnú lásku treba čas - na lásku, ktorá myslí na druhého a kvôli nemu sa vie zaprieť a obetovať. Ak ju naozaj miluješ, vydržíš bez problémov bez sexu aj do svadby. Podľa Tvojich slov mám však dojem, že sa Ti páči, sexuálne Ťa priťahuje a chceš čo najskôr utíšiť svoje potreby. Toto nie je láska...

lenkaTR

kamarát žijúci v USA si tma všimol zaujímavú vec - takmer každé dievča nosí prsteň an znak toho, že bude panna až do svadba - ale orála anál tam praktizujú už pomaly od 15... Všetko je to sex, však to má aj prívlastok sex-orálny, sex análny...ak je silno veriaca, tak to odmietne, nenúť ju do toho...a vôbec nie na začiatku vzťahu.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

predmanželský sex - Fórum - ZDRAVIE.sk