Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?

Príspevok v téme: Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?
future_white

Zdravím, uvažujem nad kúpou týchto bieliacich pásikov a chcela by som pravdivú skúsenosť alebo radu. Naozaj fungujú, nezničia sklovinu, ako sa používajú atď.
Dočítala som sa totiž zlé aj dobré skúsenosti a či sa dá veriť propagovaniu zo strany výrobcov za pravdivé, to sa nedozviem :)

Ďakujem za skoré odpovede

Tusan

To: ana_bella

V bieliacom efekte a v tom, ako dlho ten efekt vydrzi su jednoznacne lepsie Supreme, kedze v nich je v kazdom jednom pasiku rozdiel az 4 % v koncentracii, oproti professional effects (s advanced seal technologiou). Cize ked si tie percenta spocitas, ten konecny rozdiel je velky. Cize to polovicne balenie (ale cele napoly s kamoskou) je urcite lepsie ak sledujute bieliaci efekt. Ale ak mas nahodou dost citlive zuby, tak sa ti pri kazdom bieleni zubov moze vyskytnut citlivost, ktora je samozrejme vyssia pri vyssej koncentracii bieliacich latok, to znamena, pri supreme je vyssia ako pri professional effects. Ak nemas zuby nejako velmi citlive (a hlavne nemas kazy), tak to riesit nemusis a supreme su urcite lepsie. Aj ked sa pozries na cenu/pocet pasikov, tak to vychadza lacnejsie. :)

Porovnanie pasikov najdes tu:
-odkaz odstránený-

ana_bella

Tusan, chcela by som sa ta ako odbornika spytat, ale aj ostatnych co pasiky pozuivaju.

Je lepsie pouzit Advanced Professional www.google.sk

alebo tie nove Supreme, s tym ze pouzit polovicu z nich www.google.sk

totizto ja som maximalne spokojna aj s Advanced ale tieto Supreme som este nemala a zaujimalo ma ci su naozaj este lepsie. A chceme si objednat aj s kamaratkou, tak neviem ci radsej kazda balenie Advanced alebo Supreme si rozdelit napoly kedze ich tam je 40.. ??

zajira

distribujete niekto aj Plus White 5 Minute Speed Whitening? Tiez je to americky produkt. mala by som zaujem. Dakujem

future_white

mám trinásty deň, ani náznak vybielenia, vážne pochybujem že za tieto posldné dni nastane zmena. z môjho pohladu vyhodené peniaze

lizatko008

future_white sice som necitala tvoje komenty do zadu ale ked si myslis ze nebudes mat vybielene zuby lebo nemas citlive zuby ked ich pouzivas tak sa mylis.ja mam prave teraz pasiy na zuboch(uz ostalo len par) a za cele obdobie pouzivania som nic necitila,ziadna citlivost a zuby mam super vybielene :) som naozaj spokojna

lizatko008

future_white sice som necitala tvoje komenty do zadu ale ked si myslis ze nebudes mat vybielene zuby lebo nemas citlive zuby ked ich pouzivas tak sa mylis.ja mam prave teraz pasiy na zuboch(uz ostalo len par) a za cele obdobie pouzivania som nic necitila,ziadna citlivost a zuby mam super vybielene :) som naozaj spokojna

future_white

Tusan
dufam ze mas pravdu :)...strasne sa ale tesim ze necitim citlivost zubov...takže sa uvidí o pár dní, či z toho naozaj niečo bude, alebo som beznádejný prípad a môžem si začať šetriť na ambulantné bielenie za nakresťanské peniaze :D

Tusan

To: invisible91

Nie je to problem, napis na info@bieliace-pasiky.sk a povedia ti kde si ich v BA na Mlynskej doline mozes vyzdvihnut ;) Je tam mozny aj osobny odber, ale aj kurier sa tam da lahko vybavit.

invisible91

Nepoznate nahodou nejaky e-shop, v ktorom si mozem kupit pasiky aj cez osobny odber? Postu si velmi nemozem dovolit (byvam na intraku-v mlynskej- a od svojho bydliska som dosť, dosť, ...dosť vzdialený)

system

SUPREME su vraj nejsilnejsie ja ich mam ale mrte od nich bolia zuby :D a mna aj hlava dost. pouzil som 5 pasikov a zlepsilo sa to, ale zuby bolia fest, a este chcem 5 pouzit. a staci :)