Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?

Príspevok v téme: Bieliace pásiky CREST - skúsenosti?
future_white

Zdravím, uvažujem nad kúpou týchto bieliacich pásikov a chcela by som pravdivú skúsenosť alebo radu. Naozaj fungujú, nezničia sklovinu, ako sa používajú atď.
Dočítala som sa totiž zlé aj dobré skúsenosti a či sa dá veriť propagovaniu zo strany výrobcov za pravdivé, to sa nedozviem :)

Ďakujem za skoré odpovede

Tusan

Prave preto su na 20 dni...efekt necakaj po druhom pouziti, alebo po stvrtom. Efekt uvidis cca po tyzdni a potom sa to bude uz len zlepsovat neboj ;)

future_white

stvrtý deň používania pásikov a stále nič..:(
už sa začínam obávať, či sa vôbec výsledok dostaví, viem, že profesionalky su na dvadsať dní, ale...
no uvidíme

future_white

no, už ich mám doma a práve som vyskúšala prvý balíček, tak som zvedavá či z toho niečo po pár dňoch bude...zatial citlivosť necítim (mám profesionalky)

danielaaa

preco sa zuby pred bielenim nemaju umyvat?? ked tam mam zvyysky jedla zda sa mi blbe bielit to, ja si ich umyjem a potom bielym, trva to uz tyzden a nevidime nejake extra vysledky...

future_white

bruško1

tebe koľko vydržal efekt bielych zubov?

ja mám žltkasté zuby a vytvára sa mi sem tam taká biela šmuha na prednej jednotke. niekde som sa dočítala že ked sa vytvárajú takéto fliačiky tak tie zdôrazňujú aké bile zuby v skutočnosti sú, čiže tá farba by mohla byť výsledkom bielenia...netuším čo je na tom pravdy...stále ma to láme ale tuším ich predsa len vyskúšam, predsa len som čítala viac tých dobrách skúseností i ked si nemôžem byť istá či sú to skúsenosti ľudí alebo presvedčovacie metody na nás zakazníkov :D

bruško1

Ahoj ja som mala tiež od crestu -pro effect a ja som bola velmi spokojna zalezi aj aku farbu skloviny mas ked maz zltstu tak rozdiel je viditelnejši ale ak mas celkom biele zuby tak nejake sneho biele zas nečakaj no ale funguje to ano zuby boleli taky cudny pocit ale potom to prestalo a nejak že by mi to poškodilo sklovinu sa neda povedať si myslím pred bielenim ani po sa ale ZUBY neumývajú ja som mala tie na 10 dní a už po 5 dnoch bolo vidno ISTO rozdiel ja si ich isto ešte obdjenam ja som bola spokojna ako domáca forma bielenia je to super a aj cena je dostupna. a zabera to málo času :)

Tusan

TO: JanulQQQa

Karmabid-peroxid je najbezpecnejsia, najuznavanejsie, najucinnejsia a preto aj najpouzivanejsia latka na bielenie zubov, tak domace, ako aj bielenie u zubara laserom (na gel s koncentraciou cca 33% karmabid-peroxidu sa svieti laserom...). Bieliace pasiky obsahuju cca 10 % , pasiky Supreme Professional obsahuju az 14 %, pasiky navyse bielia postupne a nie naraz dve hodiny, preto je to maximalnee bezpecne a setrne k zubom. Citlivost zubov je len vedlajsia sprievodna reakcia, taka ista aka sa vyskytuje u ludi s citlivymi zub.krckami ked sa napiju studenej vody...ziadna veda, ziadne poskodenie skloviny, tieto reci su len fámy. Opytaj sa na to odbornikov a nie "ludi naokolo".

JanulQQQa

Ten sľubovaný ročný biely úsmev je podľa mna ´´ožub´´:D ....proste mne vydrzal naozaj kratko...teda ani holywoodsky usmev nebol :) a tak som sa tesila...ak uz ides zahadzovať peniaze...urcite by som si nasla nieco ucinejsie... :)nevravim ze to neni ucinne...ale nici to dost sklovinu( ved ked si vezmes je v tom peroxid ci co) a bolia z toho zubky...uvidis sama :) no ako som uz hovorila.... :) doberem to,ale uz by som si to drzhykrat neobiednala