jazvy

Príspevok v téme: jazvy
aluss

ahojte. mala som úraz a na nohe mi ostala dosť škaredá jazva, tiež tam mám nejaké rezné jazvy a ešte ďalšie maličké. dočítala som sa že dnes sa dajú robiť rôzne veci s jazvami, čo by mi mohlo pomôcť aby boli aspoň trošku menej nápadné. no chcela by som vedieť aké staré by mali byť jazvy kým sa vyberiem na plastickú chirurgiu...a tiež koľko to asi trvá, myslím od prvej návštevy po zákrok trebárs. ďakujem

vejva

Ahoj tak nemam s tym osobne skusenosti ale viem ze sa moze podstupit but korekcia jazvy alebo aj osetrenie laserom to uz ti povie samozrejme plasticky chirurg co v tvojom pripade bude lepsie.Tiez viem ze cim skor tym lepsie cize cim je jazva mladsia tak je to lepsie ako so starou jazvou.Jazva sa formuje az rok a pol tak ak ju nemas starsiu tak navstiv lekara co najskor.Viem ze uz su aj rozne pasiky na jazvy ale to sa vsetko dava presne po operacii aby sa jazvy dobre hojili.To uz asi v tvojom pripade nebude stacit neviem ako dlho to uz mas.tak asi vsetko viac ti urcite poradia na plastike alebo sa tam rovno informuj cez mail radi ti odpisu ahoj