Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mycoplazma pneum. IgG

Príspevok v téme: mycoplazma pneum. IgG
ZuZulla

Ahojte chcela by som sa spýtať, či nemá s touto chrobou niekto skúsenosti a čo to vlastne je .... Už asi rok mám zvačšené uzliny na krku a na pravo pod sánkovou kosťou, sucho v ústach v poslednom čase ma začali bolieť dosť intenzívne plúca ( nemám kašel ani zapálené hrdlo ) Pani doktorka mi robila krvné testy, s ktorými ma teraz poslala na histologiu a tu uzlinu mi budu musiet pravdepodobne vyberať aby zistili, čo to je . Ja som už pripravená na to najhoršie a obávam sa, že to bude lymfom. V krvi mi vyšli nejake bielkoviny nízke, ale hlavne Mycoplazma pneum. IgG by mala vísť najviac 45 a mne vyšlo 153, 9 tak by som chcela vedieť, čo to je. Ďakujem velmi mi pomôžete ak mi poradíte :)

RNG

Na mykoplazny je ucinny najma extrakt z olivovych listov a pripadne aj Samento/prima una de gato
Ale aj roztok citricidalu je tiez ciastocne napomocny.
Zvacsene uzliny na krku znamenaju nakazu niekde nad nimi, ci uz zuby(hnisave vacky alebo rozne streptokoky, alebo v prinosnych dutinach , odkial sa dostavaju na mandle, do hrdla a niekedy aj do vnutorneho ucha.Vtedy je dobre uzivat aj oreganovy olej a kvapky roztoku citricidalu do nosa a pit ten roztok(horkac, 60 kvaspiek GSE do litra vody, pit po malych glgoch cely den)

Ale cele to moze byt aj vysledok nasich vlastnych telesnych virusov, ktore obvykle lekari nediagnozuju, pokial sa neprejavia prilis. Zdoraznujem si zvysovat viralnu imunitu v dnesnych tichych viralnych epidemiach, to plati pre kazdeho.
Na pluca je dobry aj adaptogen cordyceps sinensis, hlavne na ich regeneraciu

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

mycoplazma pneum. IgG - Fórum - ZDRAVIE.sk