Začervenané a mierne opuchnuté očné viečko

Príspevok v téme: Začervenané a mierne opuchnuté očné viečko
Eyee

Vedel by mi niekto poradiť? Pred týždňom som bola niekoľko hodín v prostredí, kde bolo veľa prachu a na druhý deň ráno som si všimla, že mám začervenané a mierne opuchnuté očné viečko. Nezaberá na to Opthalmo-Septonex, ani Opthalmo-Hydrocortison. Stav je rovnaký ako pred týždňom, oko nesvrbí ani nebolí, len je to viečko stále mierne začervenané a napuchnuté. Nemáte s tým niekto skúsenosti?

lulu123

skus obklad z kamilkoveho cajiku ...a nechaj si to dlhsie, ustupi ti to..bo rumancek vytiahne vsetko to zle...tak blbo polopatisticky povedane..ale rumancek pomoze..no

vikkkis

pravdepodobne je to tzv. jačmeň- zápal mazovej žliazky vo viečku. sice to by asi trochu bolelo... ale malo by to prejsť, ak nie zájdi na očné, isto ti poradia :)

Eyee

lenže ja to mám už týždeň, aj keď opuch je už len minimálny, začervenanie tam stále je, neviem čo s tým.

annieee

ahoj mne sa presne toto isté stalo minulý týždeň, ale mňa oko pri mihaní aj bolelo.. nič som s tým nerobila a po 3-4 dňoch mi to prešlo samé od seba.... a nemaľuj sa tých pár dní :)