Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Krásne nechty

lucka3333

no tak ako na prírodnej báze by som skúsila skôr nejaké olejčeky, napríklad v drogerkach majú olejčeky na nechty.. ja jeden mám, ale z vlastnej skúsenosti ti radím, kúp si tabletky BIOSIL, sú aj na vlasy, na vlasoch tú zmenu vidieť hneď (teda je to individuálne, ale ja som zmenu videla po nejakých 3-4 dnoch, lebo mi soť vypadávali a po tých 4 dnoch o 70% menej) len pre info, majú ho vo vela lekarnach, stoji do 3 €
este dalsia rada, kup si zinok, biele skvrny zapricinuje malo zinku

kv

ja by som ti sem nalinkovala jedny uzasne vitaminy akurat ze dostat ich len v usa. chces to objednavat dako zo zahranicia ???

StanleyH

dievcata, kazda chodite okolo problemu ale treba si uvedomit priznaky ako biele bodky a ryhy.. toto je znak nedostatku mineralov a ziaden lak alebo nejaky japonec vam tie mineraly do tela nenavrati, treba ich dostat v strave, ked ich je sice malo, alebo vyzivovymi doplnkami. Ale nie tymi z lekarne typu Wlamark alebo Jamieson, nie su tak hodnotne a o ich prirodnosti sa da polemizovat. Pre vylepsenie kvality uz po 2 tyzdnoch odporucam mnou spomenuty vyzivovy doplnok. Ak chce niekto aj vediet preco prave tento tak rad odpoviem, preco nie iny

sandruska82

Cauko. Aj ja som s tymto mala problemy, ze sa mi nechty lamali a tak. U mna to bolo sposobene dost aj stresmi a zlou vyzivou. Ale co mi vcelku zlepsovalo stav nechtov (a pouzivam to stale), je cisty kokosovy olej. Je ich vela druhov, ja mam od Saloos www.saloos.sk

cherryR

fíha no ako čítam na internete tak väčšinou 9-11 eur...hmmm ..ak by si ale mala niekde v blízkosti nejaké kozmetické školské žiacke pracovisko tak sa oplatí tam ísť...u nás to tam stojí asi 3,50...

cherryR

biele škrvny môžu mať niekoľko príčin,napr. poruchy výživy,nedostatok vitamínov, zinku, hormonálne poruchy, vplyv môže mať aj antikoncepcia,...ty musíš vedieť ako sa stravuješ a pod. takže môže to byť kľudne niečo z toho....a ak môžem poradiť na výživu a spevnenie nechtov by si mohla skúsiť japonskú manikúru....mne to pomohlo keď som mala polámané tenké a veľmi zničené nechty aj pravidelne keď doberiem antibiotiká tak mám také žlté slabé nechty tak tiež chodievam....to je leštenie nechtu a dáva sa do nechtov taká pasta a prášok z včelej materskej kašičky a nechty sú z toho krásne lesklé.... :)

BBella

suhlasim so simkou111, tiez som si kupila ten lak z DM-ka stoji okolo 5-6 € ale ja mam zdrave ako tak nechty ziadne bodky ani ciarky na nechtoch, len sa mi lamali. Velmi pekne zpevni nechty ten lak...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Krásne nechty - Fórum - ZDRAVIE.sk