Krásne nechty

repka

ak to je az take zle ako opisujes, tak asi to riesit s odbornikom - mozno chyba niektory vitamin... nemusis minat na vseliake pripravky, ci ine produkty, ale len na tu spravnu vec, co ti pomoze ... :)

simka111

Ja som si kupila taky lak na poškodene a štiepajuce sa nechty.. v DM drogerii za 5 eur..neje to sice nič prirodne ale ked si ho nanesiem mam pekne leskle nechty akoby boli uplne zdrave :D a tiež pomáha aj olejovy kupeľ .:D

StanleyH

mas nejake zle skusenosti s drahym ovocim tak mi povec ale toto si si asi s niecom zmylila, asi s aloe alebo niecim podobnym

StanleyH

Ahoj. Nechty stracaju svoju pevnost lebo im chyba vyziva. jedou z pricin je aj prekyslenie kedy si telo berie mineraly s organov a aj z nechtov. toto sposobuje oslabenie a ciarkovanie. Na posilnenie by som ale odporucil 4 zlozkovy prirodny produkt FLX. obsahuje glukosamin, chondroitin, celadrin a MSM. Zaroven ti aj premaze klby a zlepsi vlasy. vyraba ho Agel, tak si mozes pozret info na nete. zeny su s nim velmi spokojne. je to gelova forma a nie tabletka cize ziviny su zachovane a niesu zahrievane a do tela sa dostane vela viac nez tabletkou