Chcem male prsia

Príspevok v téme: Chcem male prsia
placuca

Chcem male prsia nechcem ich mat taketo velke gajdy.Mam len 20 a prsia po pupok chce sa mi plakat hanbim sa si dat tielko lebo musim mat len hrube ramienka pretoze musim nosit len taku podprdu.Nemozem si nic kupit plavky podprdy tricka je to hrozne vsetko mi je male nechcem ich preco prave ja mam take preco preco:-((
Ano mat velke je pekne ale ked su ako silikony v pozore a nie taketo na plastiku nemam peniaze a v podstate sa mi to ani nepaci tie jazvy cez cele prso zase len tie co maju male maju vyhodu vo vsetkom.Mozu behat mozu si kupit co chcu od triciek po plavky,podprdy a pritom mozu byt aj bez vrchu a ja co musim mat podprdu snat aj ked spim tak si ju neviem ani kupit.Co maju male mozu si ich dat zvacsit a ziadnu jazvu nevidno maju ju skrytu ach ja uz nechcem som zufala.

silviklh

placuca,ja nehovorim,ze velke prsia su vyhoda,take urcite nie,ale max.trojky.ja som presla z nuliek na vacsie trojky

placuca

Videla som prsia po zmenseni jasne ved nic ine nepozeram len fotky pred a po a neda sa to porovnat ako ked sa do malych vklada silikon to musi uznat kazdy .Jazva kotvy a po silikone len pod prsom cca 5 cm?alebo okolo bradavky alebo cez pazuchu a nie ako pri modelacii a zmenseni okolo bradavky potom zvysle dolu a vacsinou aj 15 cm pod prsnikom.Tak a teraz mi povedz co je krajsie!!!A neviem aku mame vyhodu my co mame E F G chod do obchodu len tak nahodou a skus si vypytat toto cislo co ti tam ukazu alebo plavky a este take co ti udrzia prsia vies na sirokych ramienkach nie na tenuckych to by sa mi roztrhli.Ja nemam prsia velke a pevne ako silikony ze si mozem dovolit kupit len trojuholnicky cez bradavky a prsia budu pevne ja ich potrebujem aj nadvihnut a to je uz horsie.Ale dakujem aj za takuto reakciu ale aj tak si myslim ze velke prsia su horsie ako male

silviklh

placuca,neviem,ci si niekedy videla prsia po zemnseni,ked hovoris o dakych strasnych jazvach....? a zase nie je vyhoda mat male prsia,zle sa kupuju aj podprsenky,aj plavky,a nevyzera to lakavo....

placuca

No po precitani troch stran som si uvedomila ze vlastne tym mojim prsiam uz nic nepomoze.Neznasam sa nemam sebavedomie uz ziadne.Dakujem aspon tym par riadkom co ste venovali mne.Len mne nepomoze chudnutie mam 176cm a 58kg.A tie prsia su na mne obrovske.Plastiku by som aj brala ale tie jazvy cez prsia su hrozne.Ja viem ze je omnoho viac problemov ako mam ja ale mna ten moj trapi az kym asi nepride iny.
:o(