Chcem male prsia

Príspevok v téme: Chcem male prsia
placuca

Chcem male prsia nechcem ich mat taketo velke gajdy.Mam len 20 a prsia po pupok chce sa mi plakat hanbim sa si dat tielko lebo musim mat len hrube ramienka pretoze musim nosit len taku podprdu.Nemozem si nic kupit plavky podprdy tricka je to hrozne vsetko mi je male nechcem ich preco prave ja mam take preco preco:-((
Ano mat velke je pekne ale ked su ako silikony v pozore a nie taketo na plastiku nemam peniaze a v podstate sa mi to ani nepaci tie jazvy cez cele prso zase len tie co maju male maju vyhodu vo vsetkom.Mozu behat mozu si kupit co chcu od triciek po plavky,podprdy a pritom mozu byt aj bez vrchu a ja co musim mat podprdu snat aj ked spim tak si ju neviem ani kupit.Co maju male mozu si ich dat zvacsit a ziadnu jazvu nevidno maju ju skrytu ach ja uz nechcem som zufala.

mataBB

jankaaaa uplne s tebou suhlasim...aj mne to pride ako nejaka uchylka...hlavne milujem ked napise slovo Teoreticky...lebo on vie len polemizovat na teoretickej urovni, prax uz nikde..ved aka by aj mohla byt, ked je chlap a stara sa do zenskych problemov...

AdamKrt

jankaaaaaaaa Dnes 10:24-
co sa tyka toho uzivania vitaminu C, tak 1000mg neni vobec vela. Najme pri chorobach je dobre uzivat i viac. Precitaj si tu na fore temy od RNG, kde sa pise o PREVENTIVNEJ davke cca 3000-4000 mg a su tam aj uzivatelky, ktore uzivaju vysoke davky denne...

Laurina22:
o tom by som asi vedel nieco... :) Nie som zena, zom normalny chlap, ktoremu sa pacia zeny. Jedine, ze mozno nie som typicky, lebo nepijem, nefajcim, futbal, hokej nehram, ani nepozeram, domace prace mi nerobia problem, bavi ma varenie, bylinkarstvo, domace liecitelstvo a vratane mojej prace, ktoru mam ako konicka, som taky kutil vymyselnik, domased-introvert, pretoze uz od malicka mi nohy nestacili na to, kam az chcela byt rychlo moja hlava :)

jankaaaaaaaa Dnes 10:29 -
ale ja sa nikde netajim, ze nemam skusenosti so zenami. Mal som a mam iba jednu partnerku a urcite sa nesnazim v niecom fantazirovat a vo virtualnej postave riesit nieco, co som nerobil. Ja nemozem za to, ze niekto si mysli, ze som taky, ci onaky, ako zo zurnalu. Mne sa nieco zda uplne samozrejme a nerobi mi to problem a nemozem za to, ze niektomu sa to zda divne, ci uzasne, alebo neuveritelne. Tak ako sa niekto iny udivuje nado mnou, tak mne moze pripadat divne nieco ine. A ziaden pan dokonaly urcite nie som, mam dost rezerv, nikdy o sebe nic take netvrdim.

goccia

to je blllllllllllllb :D ten krtko

(snad nedostanem kvoli tomu ban, ale ja som si to nemohla odpustit)

Adam - keby si cosi o zenach vedel, tak sem uz nelezies, ale kedze vies velke p.d, tak sa tu vkuse montujes a nedochadza ti

jankaaaaaaaa

tu ide om to ze my mame svoje zenske problemy a muz im nikdy nepochhopi aj ked sa neviem ako snazi, lebo zenou nikdy nebol (aj ked ty by s mozno bol rad :D) a preto nemame rady ak pride mudry mmuz nam vysvetlit a povedat ako sa vlastne citime a co je pre nas dobre lebo ON nas pozna zevraj lepsie

jankaaaaaaaa

adamkrt pravdu povediac ma absolutne nezaujimas. a navyse takeho muza akeho zo seba prezentujes tu na fore by som v zivote mat nechcela a pochybujem ze ostatne zeny ano. mozno sa v tebe skryva neprebudena uchylka byt zenou.. :D

AdamKrt

jankaaaaaaaa:

ked to uplne zjednodusim, tak asi je to druh isteho sebectva, pretoze chcem dobre poznat zenske myslenie, vcitit sa do neho a potom tieto informacie vyuzit vo svojom zivote pre uspokojenie partnerky. Ta je velmi rada, ze som taky, aky som, ale cele to ma pre mna mozno jedno "negativum", ze zacinam byt empaticky voci zenam az tak, ze v niecom sa na ne zacinam dusevne podobat :)
-------------
goccia:

to mas velmi zly odhad. Aky sovinizmus ??? Tiez som ovplyvneny hormonami, sam si to uvedomujem. A obcas sa stanu tiez vykyvy :) Ved to ovplyvnuje aj muzov. Na tom neni nic sovinisticke. Skor tu je z Tvojej strany sovinizmus, ze muz nemoze automaticky vediet nic o zenach a ich problemoch, lebo dnesna spolocnost zvacsa muzov skatulkuje ako buranov, co radi piju, podvadzaju, sleduju futbal s pivnym bruchom pri telke, atd. Potom Ta asi irituje, ked nejaky muz zacne pisat o zenskych problemoch.

Mozem za to, ze chcem lepsie rozumiet zenam, co je na tom zle ? :)

jankaaaaaaaa

adamkrt sa tu na fore snazi zo seba urobit dokonaleho chapajuceho partnera, ktory vie po kazdej stranke vyhoviet zene.. cisty protottyp muza ako z casopisu.... ale pritom skutocnost mi pride ako by v zivote so zenami skusenosti nemal a tu na fore sa aspon hra na dokonaleho a svoje preddstavy o realnom vztahu vklada do internetovej postavy "adamkrt"
:DDD