Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako čo najrychlejsie schudnuť už som zúfalá

Príspevok v téme: Ako čo najrychlejsie schudnuť už som zúfalá
_:-/_

Dobrý deň Nikdy som nemala nejaké váýrazne preblemy s postavou ale asi pred polrokom som kvalitne pribrala a teraz nie a nie to ísť dole :-/ Sladké nejem teda aspoň Obmedzujem len raz za čas ma chytí nejaka malička sladkosť ... Vačšinu mojho jedálnička tvoria mliečne produkty (Jogurty , acidko , mlieko ) prosím poradte mi nejaký jedalniček a ako cvičiť keď nemám až tak veľa času :-/ som zufalá :-/

amanda23

pytas sa ako co najrychlejsie...ak rychlo schudnes, rovnako rychlo naberies, chudnut sa ma pomaly a nehladovat. Skus delenu stravu /ovocie len rano nalacno/ a caje na podporu metabolizmu - tie na chudnutie..Ak beries hormonalnu antikoncepciu, vysad, vsetko vlastna skusenost...A samozrejme pohyb aj ked len dlhe rezke prechazdky..

mexico

ja so schudla tak ,ze so prestala papat sladke chipsy,ranakovat jak sa hovori je zaklad papat kazde 3-4 hodinky po malych porciacha a pit vela vody ktomu so pila bylinkove cajiky ktore mi pomahali spalovat kalorie pukance domace nie z mikrovlnky urcite nie!!!! troska oleja a trosicku soli su vyborne ako olovrat vobec sa nemusite bat ze priberete. tiez je treba ovocie zeleninu,rybu a maso mliecke vyrobky ja so cvicila raz za den 40 min zumbu cd nieje tu drahe kupila som ho za 10 cenou jajajajaj takze toto je moj sposob na chunutie a drzi sa toho a zatial som na vahe 55 kg so spokojna

lenik27

poradim pri chudnuti, mam dlhorocne skusenosti a dlhodobe vysledky aj pri zdravotnych komplikaciach. kto to myslite vazne s chudnutim a ste pre to nieco ochotna urobit, tak napiste na lenik22@gmail.com

Gepe

jedavaj castejsie (5-6x).. male porcie namiesto velkych, bielkoviny, vlakninu.. a nechce sa mi sem zas pisat milion veci lebo to tu bolo spominane 5648949819497x.. Tak mozes pridat neaky beh, bicyklovanie, plavanie.. neaku fyzicku aktivitu.. ale je to o strave.. zaklad mas

dadaajakub

Skús to s herbalife. Ja som po pôrode schudla 11 kíl a svoju váhu si držím.Jem normálne a vôbec kilá nejdú hore. Nikdy by som neverila, že sa s tým dá schudnúť, nebyť hladná a ešte sa aj cítim super. Vrelo odporúčam, AK chceš môžeš mi napísať aj na mail a porozprávame sa o tom betka.ballova@gmail.com

fandula

Začni sa stravovať normálne. Pre začiatok aby si sa zbavila depresie skús živú stravu. Tento spôsob stravovania má svoje výhody:
- detox
- veľmi rýchle chudnutie
- môžeš jesť kedykoľvek, keď cítiš hlad
- budeš mať veľa energie, lebo telo nezaťažíš potravinami, ktoré nevie tak rýchlo spracovať
- veľa vlákniny = lepšia stolica :)
- po čase uvidíš na pleti (ak na niektoré druhy ovocia, zeleniny nemáš alergiu - tým sa vyhni), že je v oveľa lepšom stave
- keď budeš mať pocit, že potrebuješ niečo živočíšne, inak ťa asi porazí, kľudne si daj jogurt - ale len biely
- inak si nakúp zeleniny, ovocia, čím pestrejšie, tým lepšie, odšťavuj si ovocie aj zeleninu, mixuj na výživy a kašičky, rob si klíčky

To je na rýchle schudnutie, ale daj pozor, aby ti z toho nepreplo, ak si mäskový alebo klobáskový typ. :)

Moja segra schudla nádherne tak, že papá každé 2 hodinky. Ráno celozrnný rožtek, jahodové acidko (aby mala niečo sladké), po 2 hodkách ovocie + jogurt, na obed napr. grécky šalát, olovrant opäť nejaké ovocie alebo kareláb, mrkvičku a k tomu jogurt, na večeru chudé mäso a zelenina, veľmi dobrá je mrazená zeleninka wok a kuracie prsia k tomu, + nejaký šalátik z čerstvej zeleniny. Ak budeš papať každé 2-3 hodiny, nebudeš počas dňa vôbec hladná, takže ťa ani nebude pokúšať zdláviť rýchlo čoko-tyčinku alebo chrumky. Aj keď po tých 2 hodinách ešte nebudeš hladná, max. po 3 určite niečo zjedz!! Postupne zmenšíš porcie, lebo zistíš, že keď si skoro stále sýta, nepotrebuješ vôbec veľké porcie. Rob to 2 týždne a ani sa nebudeš musieť postaviť na váhu, úbytok budeš vidieť na nohaviciach.

A samozrejme: veľa pi, nie toľko, aby ťa roztrhlo ale dosť na to, aby si dala telu šancu zbaviť sa odpadu. Nesladené čaje (ovocné ti sladiť netreba), zelený čaj je na látkovú výmenu tiež fajn, ale ja si ho napríklad nenechám lúhovať dlhšie ako 5 min., lebo potom mi nechutí.

No a ešte pred tým ako začneš, si uvedom, či to naozaj chceš a čo si ochotná pre to obetovať. Lebo štíhlou chce byť každá, ale vzdať sa zbytočných kalórií a rozhýbať sa znamená zmenu, ktorá ti ovplyvní život. Tak len do toho a mysli na to, že sa budeš cítiť oveľa lepši.

Cvičenie: ak nemáš veľa času, alebo sa ti fakt, fakt nechce, pôjde to pomalšie. Ja mám doma stepper, bežecký trenažér, stacionárny bicykel, pilatesov kruh, trampolínu, všetky možné DVD Pilates, Tae-bo, aerobik, dokonca osobného trénera na XBox360 Kinect... Nakupovanie trenažérov ťi nezaručí, že sa prinútiš ich používať, ja sa prinútim fakt len málokedy. Takže odporúčam trošku sa vzdelať v oblasti time managementu, nájsť si čas a zopár kamošiek a začať chodiť do fitka. Vzájomne sa budete motivovať a tešiť sa, ako to krásne ide dolu.

No a rada na záver - pred týmto všetkým navštív lekára, ak si to ešte neurobila. Problém s náhlym pribratím môže súvisieť s antikoncepciou, štítnou žľazou, depresiou atď.

Držím palce.

wisak

Tak ze kratka rada ale pomoze a budes sa citit ako znovu narodena.
Vela a vela sexu a hlavne aktivytu prevezmi ty.Vynut si hlavne vystreky a musis byt aktivna.Nehamb sa rob to z dvoma alebo troma aj zo zenami a bud ty aktivna.

Anoj funguje to.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako čo najrychlejsie schudnuť už som zúfalá - Fórum - ZDRAVIE.sk