Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepší opalovací krém?

Príspevok v téme: Najlepší opalovací krém?
pika5

S ktorým opalovacím krémom(50+) máte najlepšie skusenosti? Používam len UV faktor 50+,kedže mám velmi bledu pokožku a hneď sa spálim, no potrebujem taký krém ktorý nezanechá žlté škvrny na oblečení. Viem že Eucerin zanecháva... a Garnier ambre solaire je dobrý,len sa mi ťažko zháňa,tak uvažujem nad Bioderma krémami alebo Vichy.

A ešte,aký je rozdiel medzi mliekom a krémom? Lebo mlieka sú OVELA lacnejšie ako krémy,a potrebujem niečo 100%ne spolahlivé. Ďakujem.

sunhulla

Používam len prírodný malinový olej Soaphoria Organic, dá sa kúpiť na Notino. Najprv som používala len olivový olej, ale ten po hodine na slnku dosť smrdí :/ a tento krásne vonia

karina5

ja som tiez hladala po forach ktory je najlepsi aj som par skusala ale co mozem doporucit po dlhom partrani je z lekarne swiss sun protect, predtym som ho nevidela asi to je novinka ale je super

Palioo

...a uvedomujete si , že betakarotén syntetickej podobe vyvoláva rakovinu ? ...u fajčiarov dvojnásobne. Ak tak pekne papať mrkvičku, karfiol, strukoviny a pod.

tinush

mozno by tu napisal niekto normalny... bo su tu ludia ktori sa chystaju na dovolenku a naozaj potrebuju dobre rady :P

maminka81

ja mam najlepšie skúsenosti s daylongom - krémom, maju aj 50OF, a mam ich odskúšané aj na detoch a fakt nemožem naň dopustiť... mali sme aj vichi, nivea a ostatné spomínané, ale daylong je najlepší v tom, že ráno deti natriem cca 20 min. pred tým ako ich oblečiem, a potom už nemusím celý den, ešte nikdy ich nespálilo... je fakt vodeodolný

smajliQa

pika... prepac, to absolutne nemalo nic s tebou spolocne a neber to osobne, bola som nahenvana na niekoho ineho... ako si si stihla vsimnut.. ja len ze

si spomenula faktor 50 a zdalo sa mi to fakt vela. som si predstavila ze mas fakt bielu plet..

LETICIA

ten garnier mam aj ja, ale 30tku, teraz pouzivam nubian 6 zatial a pekne ma uz opalilo + betakaroten a dobry je aj astrid s betakarotenom, minule davali test opalovacich na prvom mieste bola nivea a na druhom astrid, nekupuj drahe hovadinky z lekarne.

simka111

No.. pre mna treba asi tri druhy opalovacieho kremu.. na cele telo nejaky na suchu pokožku, na ramena a hrudnik nejaky na citlivu a na pleť nejaky na problematicku a mastnu plet :D

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepší opalovací krém? - Fórum - ZDRAVIE.sk