Niečo sa so mnou deje a neviem z toho von

Príspevok v téme: Niečo sa so mnou deje a neviem z toho von
lubosddd

minuly rok to všetko začallo.. taka uzkosť depresia . po minule roky som si velmi daval zaležať na strave a často som mal velke nervy ked som si nemohol dopriať to čo ostatní. a ztoho a aj z ineho som sa dostal sem. chodim od augusta min. roka k psych. a najprv frontin.... ten nezabereal..potom adserlift. orfilir, teraz rispen...trošku mi tento pomohol ..hlavne to vnimanie..vtedy som všetko zabudal...som mimo reality.. je to strašne a ked pride este ta uzkosť divne mi je smutno. neviem sa z toho dostat von .. a ako prichadzaju teple dni tak ako by sa mi to teraz zase vracialo tak ako to bol pre d rokom. neviem čo mam robiť už ma to takto nebavi... lieky nezaberaju. a asi sa už nikdy z toho nedostanem ale takto žit ja neviem.. neviem fungovať. tlaky v hlave . uzkosť . neviem niekedy kade idem len tak idem..ako vnimam ale neviem sa dostat do obrazu... ztažene videnie mam neviem zaostriť na viac vecí naraz.. chcem ist teraz na vyšku aj sa učim .. ale takto žit nedokažem . prosim poradte..čo mam robiť

xirenka1

Ahojky,no pekne a ja som si myslela ze to mam len ja :D v podstate to iste sa mi stava cim dalej tym horsie,mam teda akoze bipolarku,liecim sa cca 3 roky orfiril,kventiax,zopiclon,bol aj paretin no ten ma hodil do tej bipolarky...no ale teraz som uplne vytreta,poslednou dobou sa cela trasiem,cele telo,hlavne ruky,nevidim poriadne,nevnimam tak ako mam ani reakcie nemam take ako by som mamla mat,som velmi spomalena motoricky,neviem ci mam 24 alebo 25 rokou,aky je datum ci den,mesiac,rok proste pamet nulava,koncentracia tiez,a stale padam dostrany,cize sa bojim chodit sama uz aj von v takom stave....depky neuveritelne,vecer idem vyletiet s koze ako som hyperaktivna...povedala som to psychiatrovy tak ma odporucil k neurologovy a aby som si isla trosku polezat na psychinu zase...:D vraj nemam dobre nastavenu liecbu,bola som cca 4 krat no nevydrzala som tam dlho a teraz keby idem tak tam spravia zo mna este vetsiu omacku ako som....ach jaj

FRODOR

mam to iste proste unaveny busenie srdca bolest v krku depka ale nwm s coho mam to iba 2 mes.Kamarat to ma tiez a nevie cotoje potom mam take zvlasne pocity...

lubosddd

ja som na začiatku mal akne strašne nervy ztoho že každy je pekny a ja takyto. potom som sa liečil roaccutanom pomohlo našiel som si frajerku a začal som vela ale vela piť... tak tri mesiace každy den v liehu. potom to začalo.. niečo podobne tomuto čo preživam len v menšom..nejak to prešlo. potom som prestal piť ale som si daval zaležať na strave a velke nervy nech sa mi nevrati akne a tak...každy den len o jedle premyšlať čo môžem a čo ne. teraz fakt nevladzem nič bez energie. nevnimam poriadne. pamat mam strašne slabu . taky som dezorientovany neviem nič poriadne spraviť proste som mimo.. a už si myslim že sa z toho nedostanem mam dvadsať tri a život skazeny ....

pajtaška

tiež som koli depresii leičená na spychiatrii a velmi dobru liečbu dostávam už asi rok a 3 meisace a dá sa povedat že už som sa z tažkého stavu dostala.
1/ povedz lekárke že ti nie je dobre a či nie je potrebné zmenit lieky lebo sa necitiš dobré
2 / nájdi si niečo čo ti robi každý den radost na čo sa možeš tešit možu to byt banálne veci ale pre teba doležité,raz za týžden si možeš sadnut aj do cukrárne na zmrzku,alebo si pust do čítania dobrej knihy, alebo venujsa nejakemu sportu alebo niečomu čo si už chcel dávno urobit
MYSLíš žE LIEKY KTORé BERIEš NEZABERAJU?alebo nenaplna ta študium
3/ urob si rituály napriklad pitie dobreho čaju a zapni si pri tom malu lampu , npalánuj si niečo čo musíš splnit
4/každý den rob niečo čo musiš splnit čítanie alebo učenie jazyka niečo čo máš rád

lubosddd

ale ja už 9 mesiacov či kolko sa liečim. a nič.... citim že to je v mozgu...nevnimam..proste som otapeny.. nepričetny... v pondelok idem k psychiatričke..a neviem už čo jej mam povedať ..stale to iste dookola..minule už som si myslel že aj by mohol tento liek...ale zase posledne dni teraz mi je hrozne a to bušenie srdca uzkosť ... nič neviem poriadne zvladnuť chodim do roboty .len zo dna na den..v podstate taky je moj den...a cez noc spim dobre len mam žive sny...a dokazal by som prestat cely den . cely život..

Kenkon

Kompletne sa daj vysetrit, nie len psychiku a podla mna pochop, ze to je zrejme len spravne sa naladit, urcite sa z toho dostanes. Lieky inac tak isto mozu sposobovat depresie a rozne neziaduce ucinky. Jednoznacne komplexne vysetrenie, proste chod za tym a otravuj lekarov, kym ti liecba nesadne a hotovo.