Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Takmer okamžité spálenie pokožky na slnku

Príspevok v téme: Takmer okamžité spálenie pokožky na slnku
pika5

Je možné riešiť tento problém nejak inak ako krémami 50+ ? Lebo sa spálim aj za polhodinku kým sa prejdem mestom,a neustále sa musím natierať. Nie je možné riešiť to nejakým spôsobom na dlhšiu dobu? Neexistuje niečo také ako dodanie pigmentu? Pomohol by mi betakarotén aby som sa na slnku nespálil? Ďakujem za normálne odpovede.

pika5

ide mi hlavne o to,aby som sa nemusel komplet celý natierať zakaždým ako idem von. ale ako som pogooglil,tak ten betakaroten by mal byť fajn...

pajtaska

ak sa spáliš na slonku to z namená že máš peknú mliečnu pleet čo sa mi vždy velmi páčilo.Ak si sa už spálila kup si PANTHENOL telový krém a natri sa.A ako predíst kúp so krém s vysokým 50 ochranným faktorom predtým čo vyjdeš na slnko.Ale aj užívanie betakarotenu pred slnením pomože zhnednut d o zlatoružova malo by ta to ale len trochu chránit, lebo podstatné je či si snedá alebo mliečna plet.ak si m,liečna plet vyhýbaj sa priamemu slneniu,radšej si ku p samoopalovacie mlieko a zmiešaj s obyčajným telovým mlieko toto som kupila sestre tiež má mliečnu bielu plet a pomáha je jemne hnedá a nemusi sa opalovat.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Takmer okamžité spálenie pokožky na slnku - Fórum - ZDRAVIE.sk