Bábo

katyya

nechcem tu moralizovat..tak to prosim nezober v zlom..ale taka vyhovorka, ze kondom nemusis..no este s tou anitkoncepciou..ja ju uz uzivam, ale respektujem baby, ktore to do seba nechcu davat..ale ten kondom..hmm..sice som ho tiez nepouzivala..ale v 16tich som ani nevedela co je sex a hlavne ked som uz aj so sexom zacala, tak som sa strasne bala otehotnenia..nikdy by osm v tak mladom veku neriskovala

Motýliček

Tak nestalo sa mi to s tým istým mužom a antikoncepciu ja v žiadnom prípade brať nebudem - mám k tomu odpor a kondóm hm...tiež nemusím.

katyya

asi v niektorych rodinach maju taku vychovu, ze by to nevadilo aj v takom mladom veku..mne to mama vyhadzuje doteraz na oci..a to mam 22..nechcela sa zmierit s tym, ze by som mala uz dieta a nedokoncenu skolu

Motýliček

Nemám. Ani som nemala nejakého. No dosť ich to vzalo. Bolo to strašné. A deň po tom ako som im to povedala som potratila. Oni ma dosť presviedčali na ten potrat a to ma dostalo keďže sú vrúcni kresťania.

Janulik33

Motýliček, chapem ze to bolo neplanovane ale ked sa ti to uz raz stalo, preco ste si uz potom s partnerom nedavali pozor? Ved sa treba ucit aj z chyb.

Motýliček

:( to viem. Je to strašne ťažké. Ja som sa s tým už zmierila pretože sa mi to stalo v novembri ale keď si spomeniem...hm...dúfam, že to nemá vplyv na ďalšie tehotenstvá.

katyya

to si vazne este mladucka..a preco si nedavate pozor?..u nas bolo to babo tiez "nechcene" bolo to z nehody ktora sa stala...sice som s tym chalanom takto riesila uz vyse roka, ale nechodili sme spolu..on to babo nechcel, ale ze sa postara ak si to necham...len vies to by bol nas vztah len preto ze mame babo :(...no ano janulik..bohuzial to v nasom zdravotnictve je tak..zevraj som mlada a ze to bola len nahoda ze sa mam stym zmierit, ze babo by bolo asi postihnute tak sa ho telo takto zbavilo...ale je to otras ak si pomyslim, ze ak mam cosi vazne a mam cakat na dalsie dva potraty..aj ja som rozmyslala nad interupciou, ale nakoniec som sa rozhodla ze nejdem a za dva dni som zacala krvacat :/ tak ma hned brali na salu..ze babatko odchadza :( doteraz som sa z toho nevzpamatala..placem kazdu noc..najhorsie je, ze doma nemam oporu a ani u neho som ju nenasla..vykaslal sa na mna