Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

znova ma zbil...

Príspevok v téme: znova ma zbil...
Sandee

je mi ťažko o tom pisat...boli ma telo duša srdce...neustalesi musim utierať slzy..vedla mna leťi ani nie dvojročny synč
ek a ja neverim,neverim že toto je to miesto kde som o priviedla na svet..neverim,že som to ešte nevzdala...ale bojím sa všetkéhho....
píšem zmatene lebo asi som stale otrasený tým čo som schopná vydržať..pre rodinu a pre toho muža ktorího som kedysi milovala a teraz sa mu hnusim....a nielen to..vypočula som si všetko čo si len možete predstavit hodne niekomu ničiť vnutro lasku k svetu životu sebemu samemu...a on? si leži a spokojne drieme po tom všetkom čo mi urobila začo samozrjeme možem ja....za pokazenu opekačku,jeho aj svoj život za všetko...bývame spolu u jeho mamy...om na materskej mam 23 rokov on 28..obaja mame za sebou burlive mládi (alkohol,a drogy) avsak ja som "načisto"vo vacsej pohode ako on...po prode som sa mu zhnusila ani nie po porode ko teraz ked sa tych kil neviem zbavit...teraz sa mi vyhráža že ma zabije ale ýe za to možem ja..lebo ho porvokujem...ale ja už nevladzem...a ani si neviem rady...nemám kam inám isť...a ani si neviem rpedstavit ako by som sa o mna a maleho dokázala postarat..ale po tom čo mi povdal...nenavidim sa..zato že som bola schopná si o tomto cloveku mysliet zeby ma mogol milovat a byt mi mužom..oporou...citim sa nanič...bezndejne...zufalo a neviem co dalej a ak aj neviem ci som schopna sa niekam pohnut...s mamou mam lepsie vztahy no aby som šla k nej nieje možne...ma toho viac ako dost..u najmladsieho mojho bata sa potvrdilo sex.zneuzivanie jeho otcom...u seba v 1,5 izbovom byte býva este s jedným bratom takže neviem co mam robit..a ani o tomto jej nepoviem...ved načo...len pomoct...ale načo moj život aj tak nemá cenu.....

Tessy006

Sadnee bezpodmienečne odtial musíš odísť, kým ťa celkom nezničí a aj kvôli svojmu synovi... skus kontaktovať nejake poradenske centra

www.mamy.mamam.sk

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

znova ma zbil... - Fórum - ZDRAVIE.sk