znova ma zbil...

Príspevok v téme: znova ma zbil...
Sandee

je mi ťažko o tom pisat...boli ma telo duša srdce...neustalesi musim utierať slzy..vedla mna leťi ani nie dvojročny synč
ek a ja neverim,neverim že toto je to miesto kde som o priviedla na svet..neverim,že som to ešte nevzdala...ale bojím sa všetkéhho....
píšem zmatene lebo asi som stale otrasený tým čo som schopná vydržať..pre rodinu a pre toho muža ktorího som kedysi milovala a teraz sa mu hnusim....a nielen to..vypočula som si všetko čo si len možete predstavit hodne niekomu ničiť vnutro lasku k svetu životu sebemu samemu...a on? si leži a spokojne drieme po tom všetkom čo mi urobila začo samozrjeme možem ja....za pokazenu opekačku,jeho aj svoj život za všetko...bývame spolu u jeho mamy...om na materskej mam 23 rokov on 28..obaja mame za sebou burlive mládi (alkohol,a drogy) avsak ja som "načisto"vo vacsej pohode ako on...po prode som sa mu zhnusila ani nie po porode ko teraz ked sa tych kil neviem zbavit...teraz sa mi vyhráža že ma zabije ale ýe za to možem ja..lebo ho porvokujem...ale ja už nevladzem...a ani si neviem rady...nemám kam inám isť...a ani si neviem rpedstavit ako by som sa o mna a maleho dokázala postarat..ale po tom čo mi povdal...nenavidim sa..zato že som bola schopná si o tomto cloveku mysliet zeby ma mogol milovat a byt mi mužom..oporou...citim sa nanič...bezndejne...zufalo a neviem co dalej a ak aj neviem ci som schopna sa niekam pohnut...s mamou mam lepsie vztahy no aby som šla k nej nieje možne...ma toho viac ako dost..u najmladsieho mojho bata sa potvrdilo sex.zneuzivanie jeho otcom...u seba v 1,5 izbovom byte býva este s jedným bratom takže neviem co mam robit..a ani o tomto jej nepoviem...ved načo...len pomoct...ale načo moj život aj tak nemá cenu.....

Suphotam12

No moji zlati premudreli...vy ale neviete ake je to tazke odist od takeho chlapa tak tu nemudrujte. Ak si ta/ten co zalozil temu robi len srandu tak fajn, ale ak nie tak to sem napisala preto aby jej tu niekto poradil a nie este do nej sa navazal. Ved je to plne zufalstva, tak sa krotte!

žaž

aj ja mam pocit ze niekto ma len bujnu predstavu a nejake depresie a nevie co so sebou. keby mala vazne taky problem vrati sa diskutuje uz ked tu raz napisala taky dlhy clanok, musim povedat ze dost prehnany mi pride. co na to keby to bola pravda? si blba. sorry ale len blba zena ostane u chlapa ktory ju napada ci fyzicky ci psychicky a tento clanok hovori skor o tebe samej, mne, mna, ja, nemam kam ist...ako len ty? co dieta? na to si zrazu zabudla? nechas ho u fetaka ktory si takto vybija zlost? co si za matku? bojis sa len o seba? akoze skoda pismen v tejto teme...

AnettaM

Mne sa ten prípsevok zdal celý zmetený, veľa krát sa pomýlila (alebo pomýlil) v rode, v tom, kto je na materskej, že mám pocit, že si tu strieľa nejaký debko, lebo sa nemá na čom baviť.

smajliQa

pomozu ti... na svete su ludia, ktorí pomahaju takym ako si ty... su rozne centra, ustavy, pomoc pre mlade mamicky s detmi, ktore su tyrane, nemaju kam ist, nemaju domov, su zo socialne slabsich rodin,,,, treba hladat pomoc, si na spravnom mieste, tu ti ludia poradia,, odporucia ti niekoho, ale ty to nevzdavaj a chod!!!!!!!

User_37597

ak si myslis ze to ti pomoze ze tu budes vyplakavat tak to si na omyle.
dole mas 5 prispevkov kt hovoria o tom ze mas utiect a nebat sa.
ak sem napises za hodinu dve alebo den dva ze to nedokazes tak naco si zakladala tuto temu?
dobre si precitaj co si napisala a opytaj sa samej seba ci chces takto zit!!!!!!!!!!!!

anjelik9

tak určite to neni dobre prostredie pre teba ani pre vašho syna tvoj muž je psychopat nechapem ako s nim mozes byt ale na druhej strane je mi jasne že na ulici byt nemozes...co keby sa nastahujes k mame že by ste si zobali vačši byt a vsetci tam spolu byvali by si si nasla "brigadu"trebars straženie deti v meste že by si tam aj maleho mohla zobrat zarobila by si si niečo aby si mohla prispiet na najom na stravu ale určite to povedz rodine ak mas nejaku kamaratku dobru abo niekoho blizke vies ako sa hovori viac hlav viac rozumu možno napadne nich nejake riešenie ktore teba nenapadne maju niekoho kto by ti mohol pomoct netreba byt na vsetko sam urcite sa ti ulavi ked sa vykecas a vyplaces ked uvidis ze ta nekto chape a nebudes si pripadat na vsetko sama a postupne ziskas aj stratenu sebadôveru ktoru ti tvoj muz podkopava a aj silu od neho odíst

:)

adriana@moznostvolby.sk

pomozu ti, nezabije ta, neublizi ani tvojmu dietatu, vymyslia ti presny plan ako od neho odist a kedy, pomozu ti ubytovat sa, docasne byvanie, pomozu ti rekvalifikovat sa a najst pracu a najma, skryju ta tak, ze ta uz nikdy nenajde, pomoze ti aj so sudom, ak by si potrebovala. drz sa.

panča

skus pozbierat vsetku silu, co Ti zostala a ries to. Aj ked mas pocit, ze nemas kam, su rozne centra pre matky s detmi - pomozu Ti stabilizovat sa a aj vykrocit dalej do zivota.Konaj, nielen preto, ze si matka, ale aj kvoli sebe. Nikto si nezasluzi, aby mi niekto ublizoval.

jajka001_

okamzite odtial odid. to je zivot pre teba a tvojho syna? vasa buducnost? dokazes sa o neho postarat, tomu ver. chod do nejakeho centra a nechaj si poradit. chod!