Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

padnute viecko nad okom

Príspevok v téme: padnute viecko nad okom
Pacmaga.90

dobry, v skratke bol som v r. 2005 na operacii oka skleroplastike, na spevnenie sietnice aby nerastli dioptrie a aby sa to ustalilo,, lenze po nejakom case mi trocha padlo viecko, to este ako tak ale teraz sa to szhorsilo, a je to aj centimeter a dost mi to vadi, rozdiel medzi jednym a druhym okom uz je viditelnejsi plus je to proste citit, ze je to take napuchbute satle nato myslim.. a doktorka ocna aj neurologicka mi s tym nechcu/nevedia nijako pomoct,, lenze mne to neda a nemozem sa s tym zmierit, viem ze iny ludia maju omnoho vacsie problemy, ale tak, kazdy mame nejake a mna toto dost nici, , neviete mi nejako poradit? nejaku stranku, kliniku, doktora, forum kde by mi poradili, hocico... vopred dik

vikkkis

skus sa spytat nejakeho ineho lekara..napr ocneho chirurga, popytaj sa ci nemaju nejake znamosti ze by ta k nemu odporucil lebo taki ludia bezne konzultacne hodiny asi nemaju :D mozno bude potrebna operacia ak by si to teda chcel podstupit... porucha inervacie najskor by to mohlo byt ale to len odhad...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

padnute viecko nad okom - Fórum - ZDRAVIE.sk