pes proti mačkám

vierka86

vies co ti dvaja aspon ta fenka vyzera byt krizenec dlhosrsteho jazvecika,ten jej synacik uz je zmeska, ma tiez nieco z jazvecika ale je vacsi

a tato fenocka co mame teraz najnovsie tak to vyzera byt krizenec jach russel teriera, aj by som sem dala fotky ale neda sa pridat odkaz
www.facebook.com

smajliQa

jeeeej tak to sa lent ak casto nevidi... taky dobrovolnici ako si ty.. musis ich milovat, si uzasna.. klobuk dolu.. ja mat priestor a viac casu tiez by som sa do toho pustila... nechapem ludi, co vyhodia psika..

minule som sedela v praci, a z auta niekto vyhodil obrovskeho dobermana, aj s obojkom, no tak niekto volal primatorovi ze co s tym, ale niekam usiel.. no ale chapes, tak obrovskeho psa len tak niekto vyhodil von z auta.. keby som enbola v praci, tak aj idem po neho.. ale sa nedalo.. ach,.. !! a ake su to plemena co mas,? ci take zmiesane hocijake?

vierka86

smajliqua
je to steniatko asi 6 mesacne, objavila som ho na nete , ze je v utulku, tak som ho vzala k sebe a zacala mu hladat domov, je to pes u ktoreho nechapem co robil v utulku, proste uzasna papulka, dobrucka

a este mam fenku ktoru niekto vyhodil na ulicu aj so siedmimi steniatkami, siestim som nasla domov a jeden nam zostal

vierka86

smajliqua
ja zase naopak, teda okrem tohto posledneho psika , to je taky gaucovy typ, ale uz v pondelok by mala ist donoveho domova

smajliQa

no ty koky :D a a ja mam 2 macky a 2 psov a to som si uz myslela ze jejda, stacilo uz :D

ale znasaju sa velmi dobre, maju sa radi :) tak apson to :)
no ale hafkov mam doma, a macky vonku.... takze tak :)

vierka86

smajliQua
ja mam 6 maciek vnutri, 4 vonku a momentalne troch psov, ale uz bol stav ze som mala aj 9 psov a nemame ani rybky ani zajaca ;))))

smajliQa

dvoch psov a sest maciek???
vy mate utulok ty brdo?? :D
stavim sa ze mate este aj akvarko s rybkami, zajaca, papagaja a sliepky, nie? :D