prosim pomoc

Príspevok v téme: prosim pomoc
:-(

ahojte...neviem kde zacat ale pokusim sa...asi vo februari sa mi stalo ze som niekedy zacala mavat duvne pocity strachu, tlaky v hrudniku, zuzene hrdlo a tak..proste akoby uzkostna porucha ... ale asi mesiac dozadu mi zistili ze mam nedostatok horcika a ked som si vyhladala na nete priznaky nedostatku horcika tak vsetko na mna sedelo, boli tam pocity strachu, pocit ze sa nemozem poriadne nadychnut,tlak v hrudi , no proste asi vsetko..tak som sa ukludnila zacala som brat tie sumive tabletky na doplnenie horcika a cely mesiac bolo vsetko v pohode ale musim priznat ze som to dost aj zanedbavala lebo odkedy som si precitala tie priznaky , uplne sa mi ulavilo a uz mi bolo fajn aj ked som si tie sumive tabletky davala hocijako, niekedy aj tyzden nic.....ale vcera to na mna zas prislo, tlak v hrudi, zuzene hrdlo tak zacinam to teraz brat poctivo lenze problem je ze o necely mesiac mam ist do USA pracovat a mam strasny strach teraz....neviem ci mam ist ci nie, strasne sa bojim, neviem si predstavit co budem robit tam ak ma to chyti, to ich zdravotnictvo je cele na hlavu, netusim kto by mi tam pomohol, nejdem s nijakou kamaratkou aj ked cez internet si uz pisem s babami ktore idu tam kde ja,su to slovenky ale aj tak......agentura mi penaize vrati iba ak by slo o nejaku zivot ohrozujucu chorobu, mamka sa uz tiez trapi ze co so mnou.....uplne divne sa citim, cez den sa aj tesim ale podvecer zacinam mat strach ,nemohla som poriadne spat posledne noci, aj take divne krutenie mam v hlave obcas......co si myslite? je to psychicke alebo moze ten horcik az taku sarapatu u mna narobit? mam ist alebo nie do tej USA? najhorsie je ze vsetci uz o tom vedia vobec neviem co by som ptoom vsetkym vravela preco som nesla, a bojim sa ze ked to odmietnem tak budem z toho donicena este viac ze neviem nic zvladnut ale na druhej strane sa bojim ze co ak mam naozaj nejaky psychicky problem a tam sa mi to prehlbi a tam mi asi tazko niekto pomoze

:-(

lenze tie stavy vtedy ked zacali vo februari tak vtedy som este nevedela ze vlastne pojdem do USA.....viem o tom asi tak mesiac mozno aj nieco, niekedy vtedy mi zistili ten nedostatok horcika,potom bolo vsetko fajn, a teraz sa zase strasne bojim ale to nieje taky obycajny strach, proste ja sa citim uplne hrozne ,neviem to ani opisat

soffa

ja si myslim ze na teba dolahol stres z toho ze ides prec.to nema s horcikom nic spolocne.lebo sumive tabletky maju min.percento horcika...to by ti hned nepomohlo.len chod predychaj to lebo budes lutovat

jajka001_

podla mna by si mala ist. ak tu ostanes, budes to lutovat. s tou uzkostou nieco sprav, cim viac na to myslis, tym viac sa to prehlbuje. mysli pozitivne, ak ta napadne nieco uzkostlive, potlač to. a uzivaj ten horcik.

ververka

tak chod k slovenskym lekarom cim skor a necakaj az ked to plne prepukne v usa. ak je to nieco vazne, tak ti nepomoze cakanie.