mam ho pozvat na rande ja?

milli11

Viem, dlho som tu nebola. Ani sa nedalo, nebolo casu, uz sme totiz zacali randit, zatial len zaciname, uvidime, ake to bude dalej.

jajka001_

pochop ho, neveri zenam, takze mu to chvilu potrva kym ta zacne mat rad
na druhej strane vies ze neskoci po kazdej co ide okolo
nepusti si ludi lahko k telu, to je dobre

lost

Ludi je tazke odhadnut :)

Ja to tiez vidim nadejne. (len este nie je smely na to aby isiel von "sam")

mimochodom, podla mna to chlapi nemaj uaz take lahke ze daju ruze darceky a texty a uz su za vodou :D tam je zase problem ze konkurencia :D a ine..

milli11

Jasnu odpoved nedal. Ja neviem, mala som pocit, z toho, ako sa ku mne spraval pred tou otazkou, ze by zaujem mal. Tusim neviem odhadnut spravne ludi?

milli11

Odvtedy, ako som sa ho to pytala, sme sa uz stretli.
Spraval sa ku mne normalne, ako predtym. Co som sa bala, ako bude reagovat, mozno som si myslela, ze sa mi bude vyhybat, lebo niektori muzi vraj maju strach z iniciativnych zien. Bol priatelsky, dokonca prvy zacal rozhovor. Parkrat v praci sa posadil k stolu, kde som sedela. Sadal oproti, aby na mna videl. Citila som sa cudne, mala som pocit, akoby ma cely ten cas mozno hodnotil. Uz ste to niekedy zazili?
Chlapi to pri baleni maju podla mna lahsie, daruju kvety, darceky, posielaju spravy. Co vsak zeny, ako maju balit, aby neposobili ako vtierky alebo otrava?

lost

Hmm, tak aspon si to skusila :)
Tak aspon von s partou :) Mozno zopar krat a viac sa spoznate a potom uz bude chciet ist aj sam :)

milli11

Tak som to teda skusila...
Ostal v soku. Povedal, ze to teda necakal.
Povedal, ze sa pred nejakym casom, niekolkymi mesiacmi rozisiel s byvalou frajerkou. Bol to dlhy a vazny vztah. Vraj zistil, ze je uplne ina, za aku ju povazoval. Ze asi cely ten cas hrala pred nim divadlo.
Teraz vraj nema velku doveru k zenam. Povedal, ze najskor by sme sa mali viac spoznat, kym pojdeme na rande alebo hoci sami niekam von. To, ze este pojdeme niekam von aj s partiami, to neodmietol.
Teraz neviem?

milli11

Vdaka za podporu, ta3, aj ja si myslim, ze asi najlepsie to bude povedat rovno. Lebo uz som rozmyslala nad takymi kombinaciami, az som prespekulovala.