Moze aj muz uzivat antikoncepciu?

jankaaaaaaaaa

myslis ze preco hak pomaha na akne a nadmerne ochlpenie? presne preto lebo potlaca ucinky muzskych hormonov

a ked to bude uzivat muz-? podla mna sa nijako extra viditelne nezmeni, bude mat skor nejake poruchy, bolesti hlavy alebo co. inac ked sa muz rozhodne pre zemnu pohlavia tak tam mu predpisu aj hormonalne lieky aby sa postupne staval akoze zenou, ale urcite to nieje hak. pozistuj nejake info na nete o tom, najdes urcite vela odkazov.

ververka

neviem ci by som to nazyvala zenskou neplodnostou. len zabranuje otehotneniu - tak :)

a proti muzskym hormonom? ved kazda zena ma v sebe aj testosteron a proti tomu nijak estrogeny a gestageny nebojuju.
je ine ked sa potlacaju a uzivaju sa vysoke davky na zmenu pohalvia. ale antikoncepcia ma minimalne mnozstvo, hlavne tieto moderne druhy.

jankaaaaaaaaa

antikoncepcia sposobuje neplodnost u zien - pocas uzivania hak. u muzov, netusim, ale asi tiez moze sposobit neplodnost, kedze hak "bojuje" proti muzskym hormonom

ververka

haha janek, to odkail mas ze antikoncepcia sposobuje muzsku neplodnost? a docasnu zensku? nemyl si pojmy a dojmy :)
a jednoduchy zakrok? myslis tie niekolkonasobne zlozite operacie? :))))

janekMY33

Antikoncepcia a muz?Kde to zises chlape ved ta sposobuje impotenciu neplodnost u muza nie u zeny u tej iba docasnu.A ta vagina mislis ako u muza?Jasne ze sa da spravit a velmi jednuduchy zakrok Na plastickej chyrurgie.A dokonca ho to moze aj potom vzrusovat ten pohlavny stik

ververka

to su take nizke hladiny hormonov, ze by to chlapovi nemalo sancu nic spravit s hlasom, ochlpenim, prsiami a podobne.