Suche paty na nohach a bradavice

Denisa 7

ahojte,
výrobky Laufwunder sú kvalitné a v kombinácii s medicinálnou pedikúrou suché päty sa poriešia. Bradavice je treba riešiť na kožnom.

-odkaz odstránený-

andrej 888

Ja mám tiež suché popraskané päty a mám veľa bradavic ma chodidlach a dosť bolia. A dokonca mám z toho aj mikózu nechtov. Je to fakt nechutné už nič mi nepoáha. Co mám s tým robiť ?

vierka86

baby skuste na tie bradavice ten tee trea olej z justu, je fakt perfektny, je drahsi okolo 20 eur stoji, ale ja ho pouzivam na vela veci, porezanie , popaleniny-opalila som sa vriacou vodou, doteraz mam jazvu ale dala som si hned na to ten olej a presli akekolvek bolesti
moj pes si odtrhol podusku na labke,krival, dala som mu vcera ten olej a dnes normalne chodi, fakt je to super

simka111

Ja mam tiež suche nohy..ale pomaha mi klasicka pemza z drogerie za par centov a tiez nejaky gel na suchu kožu chodidiel napr. Oriflame ale myslim ze aj zo značky Balea by sa dačo našlo..a tiež mam bradavice ale s nimi sa chystam ku koznej čim skor aby som v lete mohla kludne chodit na kupko a aby sa mi to nezhorsovalo .
Na bradavicu pomaha aj cibula ja som si uz skôr prikladala na celu noc cibulu a uplne sa mi vyliečila :D ale to som mala jednu nie ako teraz :(

vierka86

ja som chytila bradavice na plavarni na chodidle, najskor som nevedela co to je, len ma to svrbelo tak som myslela ze som si nieco zapichla do nohy, jasne ze som to tahala von a rozniesla po celej nohe... pomohol mi tea tree olej z justu, natrela som to tymparkrat a vypadali mi

co sa tyka suchych noh nedam dopustit na vajicko z oriflamu, stale ho mam po ruke a natieram, namocit nohy, zmaknute jemne prebehnut pemzou a natret , kludne namoc aj do olivoveho oleja na 20 minut, a daj ponozky na celu noc, a potom kedykolvek si ides dat ponozky alebo sedis pred telkou cokolvek natri si ich