Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem zaludok

Príspevok v téme: Problem zaludok
zuzka54

Poradte prosim,
som clovek zdravo sa stravujuci. Nejem masove vyrobky iba ryby. Nejem vyprazane jedla alebo prilis robene v oleji, takmer ziadne sladkosti, jedla z muky ako cestoviny chlieb minimalne. Pijem acidofilne mlieka, ovsene vlocky orechy probioticke jogurty, nizkotucne syry, semena, vela zeleniny a ovocia. Snazim sa obmedzovat pitie bublinkovych napojov. Mam problem s zaludkom. Okrem zapachu z ust-u zubara som kazdy mesiac a nic(vyriesila som to uzivanim jacmena s spirulinou, ale viem ze to je iba zamaskovanie)mam problemy s strasnou plynatostou, nepravidelnym vyprazdnovanim, nafuknutym bruchom. Beriem aj psyllium a nic. Sportujem kazdy den beham cvicim takze nedostatkom pohybu to nebude...naozaj neviem ako sa mam toho problemu zbavit a co so mnou je lebo este k tej racionalnej strave a cviceniu ja neustale priberam...a neviem preco neviete mi poradit ?

buganka

viete mi poradit ako riesit reflux u 6 mesacnej dcerky? kojim, vysadila som mliecne produkty zadna zmena...dcerke sme po kojeni davali Gastrotuss zo zaciatku pomahal no po 3 tyzdnoch sme tam kde sme boli...ani homeopatika gastrocynesine ci Nat phos nezabrali vdaka

aiko

no len aby ste vedeli ako to pokracuje. davam si controloc rano a vecer pred jedlom. Rano si davam dve tabletky jablcneho octu (nechcem si znicit sklovinu) a jacmen. musim podotknut je mi lepsie ale stale je chodenie na zachod velmi nepravidelne a raz za 2 3 dni pride plynatost. u gastro som stale nebola nema termin takze tak ako uz sa citim lepsie len stale to nie je normal...teda podla mna...

StanleyH

chlorela, spirulina a mlady jacmen a ostatne zelene su to najpelsie na detoxikaciu criev, cize organizmu. A zeleny jacmen nesposobuje to, co sa tu pise

evula81

napiš mi prosim ta na mail zdravy.clovek@gmail.com a tam Ti vysvetlím, že ako by sa Ti dalo pomôcť.:-)ale najprv si pozri pozorne celé toto video:-),ktoré ti da odúpoved na tvoj problem. ale dpozeraj ho celé:)
video.google.com

simax

predovsetkym vysad mlady jacmen. velmi vyrazne znizuje produkciu zaludocnych stiav. mozu ho docasne uzivat iba ti, ktori maju velmi vela kyseliny. vsetkym ostatnym skodi, co ti samozrejme diler nepovie, lebo ten chce dostat tvoje peniaze.

StanleyH

ten vytazok z Garcinie sa vola kyselina hydroxickyklicka a ma vela ucinkov. v tabletkovej podobe je velmi degenerovana aby bola v tej tabletke, cize neni ucinna. Ta o ktorej hovorim, je v gelovom matrixe, takze je pripravena na travenie a neni nikaj inak upravovana do formy. Ucinok napriklad pri zaludocnych krcoch je velmi rychly.

Genesis

podla mna delena strava je dost blbost ... to by ste nemohli jest takmer nic ... v prirode totiz su takmer vzdy pritomne bielkoviny aj komplexne uhlohydraty vo vacsine potravinach ... zoberte si strukoviny, obilniny, dokonca aj maso vsade su bielkoviny aj tuky aj komplexne uhlohydraty a nedaju sa od seba oddelit ... takze aj keby ste zjedli napr soju samo o sebe tak to nie je jednoducho delena strava

2bodka

Ak mozem poradit, trebi si precitat knihu od pani Katariny Horakovej - Umenie zdravo zit a Detoxikacia. Tam ona popisuje, preco by sa napr. nemali jest sucasne bielkoviny s uhlohydratmi. Je to v podstate na principe oddelenej stravy, avsak nie sposobom kt. kedysi odporucala dieta. Je to tam krasne vysvetlene, co zatazuje zaludok a preco. A ked clovek bude dodrziavat oddelovanie stravy, prestanu vsetky problemy. Pripominam, ze ak clovek poziva psylium, je treba ku kazdej lyzicke vypit aspon 2 deci vody (to je minimum!) Ja osobne som sa zacala stravovat podla pokynov Dr. Horakovej a je mi skvele. Takze drzim palce, urcite to pomaha..A ak nie, treba zajst za obvodnym lekarom nech spravi test na helicobacter Pilori ;) (da ti odberovu nadobu v kt. donesies stolicu) za tyzden su vysledky hotove.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Problem zaludok - Fórum - ZDRAVIE.sk