PROSIM PORADTE MI CO MAM DALEJ ROBIT?KONIEC,ALEBO NIE?ZA VASU OCHOTU VAM DAKUJEM

Príspevok v téme: PROSIM PORADTE MI CO MAM DALEJ ROBIT?KONIEC,ALEBO NIE?ZA VASU OCHOTU VAM DAKUJEM
Zdenka001

Ahojte,mám 19 rokov.Takže s mojím priateľom sme spolu rok a pol,začiatky boli krásne ako všetky ale časom sa to nejako zhoršilo,hlavne v tejto dobe,neviem prečo,chvíľkami mám čudny zlý pocit že sa s ním chcem rozisť,a inokedy zas nie :( NEVIEM CO mam robiť,je to akokeby odpor k nemu samemu.Je to hrozne,v tento čas si aj poplačem častejšie než zo začiatku,prečo je to take,to sama neviem :( Mám kamarata ktoremu sa páčim,ale medzi nami nie je nič zvláštne,sme len kamoši ale priateľ nehorazne začal žiarliť nielen na neho,ale aj na ostatne smiešne veci,neviem ako ďalej čo mám robiť???Prosím poradte mi,veľmi pekne vám ďakujem za vašu ochotu,ak niekto odpíše,VĎAKA ...... :/

amalka03

Ahoj Zdenka
Neviem ako sa prejavuje ziarlivost tvojho priatela,ale ak to uz presahuje vsetky hranice, treba s tym nieco urobit.Skuste sa o tom porozpravat a vyjasnit si to.
Laska nie je byt spolu len vtedy, ked nam je dobre a nemame ziadne problemy, ale vydrzat spolu aj v tych nelahkych zivotnych situaciach, ked ma clovek pochybnosti o tom druhom...
Hlavne pocuvaj svoje srdce...

frejko

vsetko je o komunikacii .. komunikujte, zhovarajte sa ..aj o problemoch .. kde konci komunikacia, tam konci vztah..

goccia

mas strasne malicko rokov na to, aby si na cely zivot zakotvila pri ziarlivom chlapovi a bola nestastna. nepoznam ani teba, ani tvojho priatela, ani to, ako sa kamarat sprava k tebe a ty ku kamaratovi, ani situacie, v ktorych tvoj priatel ukazuje ziarlivost a ako sa vtedy sprava, ale pokial je ziarlivost tvojho priatela naozaj neprimerana, tak ver mi, ze lahsie sa odchadza zo vztahu po roku a pol ako po siedmich rokoch a podobne