Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tampony...noc...voda..?

Príspevok v téme: tampony...noc...voda..?
1bella1

viem ze tato otazka tu odznela minimalne 1000x ale aj tak sa chcem spytat, tampony - aj cez noc? a este...mali sme v plane s kamosmi sa ist kupat v utorok, mozem si dat kludne tampona plavat s nim? tampony pouzivam uz skoro rok, ale na noc si vzdy davam vlozku a este som s tamponom ani neplavala.len ono.... vlozka cez noc mi zacina byt nepohodlna....

maruska123

lenci ja mam tampon vzdy celu noc, tampony pouzivam uz 7 rokov, 7 rokov som nemala vlozku..a pozri sa, zijem...aj bez toxickeho soku

Lenči

Chcela by som sa spýtať.. ja dochádzam do školy každý deň a cesta trvá asi zo 3 hodinky a bojím sa že keď by som si dala večer o 19:00 tampón a hneď by som išla spať.. a ráno o 4:30 vstávam a šla by som si ho vymeniť... nedostala by som toxický šok???... veď by som ho mala viac než 9 a pol hodiny... a potom by som šla do školi a tam by som prišla o 7:30.. a tiež by bol dlhšie ako by mal byť... hrozilo by mi veľké riziko toxického šoku hlavne ráno??

1bella1

staci pri plavani kazdu hodinku? a na noc som skusala a v pohode ani som sa nezobudila..len som rano utekala na WC :-)

anjelik9

do vody s tamponom to sa bojim aj ja :D ale na noc v poho zo začiatku som mavala tampon aj celu noc teraz ked mam silnejší menzes tak vymenim v noci ked idem na vecko :)

somza

ja pouzivam tampony aj cez noc, nemam s tym problem, aj ked spim tych 8 - 9 hodin...vsetko je naporiadku a spim ako kazdu inu mimomenstruacnu noc... treba vyskusat, mozno to nie kazdemu vyhovuje, ale nedaj sa odstrasit zastaralimi nazormy, ze v ziadnom pripade by to na noc nemalo byt.... zo zaciatku som si dala budik a uprostred noci som isla menit - ked som mala silnejsi menzes...ale je to vzdy pohodlnejsie ako s vlozkou...
a co sa vody tyka, urcite po kazdom vyjdeni z bazena menit..!!

jankaaaaaaaaa

tak z hygienickeho dovodu nieje najlepsie mat tampon na noc, lebo nevies ako dlho budes spat.. a gynekologovia odporucaju z hygienickych dovodv menit tampon kazde 4hodiny.. a kupat sa s nim mozes, ale tam treba tiez casto menit, kvoli tomu ze on aj tou vodou trocha nasiakne ako ti to tu uz pisali.. takze v pohode

lochness

kludne si ho daj aj na noc, tych cca 8-9 hodin co prespis to vydrzi (to ti pise aj na pokynoch co mas v kazdom balicku ze treba vymienat kazdych 6-8 hodin)... len si ho daj tesne predtym ako pojdes spat a hned po zobudeni vyber... ja tak fungujem roky a je to okej

hmmmmm

tampony sa maju casto vymienat, kolko krat za noc si ho vymenis?na noc skor vlozku,tampon by mal byt pouzivany ako alternativa ked ozaj vlozka je nevhodna.tampon moze nasiaknut aj vodou ,preto treba hned po vyjdeni z vody vymenit.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tampony...noc...voda..? - Fórum - ZDRAVIE.sk