Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

podarí sa mi to??

Príspevok v téme: podarí sa mi to??
Teenynka

podarí sa mi do konca júna zhodiť z váhy 53 kg na 48 kg?? nie je to veľa za tak krátku dobu? snažím sa minimálne 3x do týždňa sadnúť na bicykel na cca 50 min., tancujem si zumbu doma, chodím na dlhšie prechádzky, robím brušáky, drepy, výpady,... no so stravou je to u mňa horšie, snažím sa papať v malých množstvách a častejšie no občas zhreším a nastane "prejedací" deň. snáď sa mi aj tohto zlozvyku podarí zbaviť. čo myslíte dá sa to pri takomto prístupe zvládnuť? prípadne nie je tu niekto kto by šiel do toho so mnou??

duky

Mne osobne velmi pomohla Dukanova dieta,v ktorej sa clovek nemusi na mnozstve jedla obmedzovat,len dodrziavat par zasad...A kto sa chce naucit zdravo stravovat,tiez mozem len odporucat.A konecne som objavila aj slovensku stranku,kde sa o nej pise a kde je Kniha navstev-diskusne forum... www.dukanovadieta.com

Teenynka

meriam presne toľko čo iwus okolo tých 165 cm. no dnes som si dala veru taký športový deň. približne 3 hodinky som bola v intenzívnom pohybe (45 min. zumba, 25 min. bicykel, 2 hodinky prechádzky).. len stravu mi akosi nejde stále upraviť :( mám teraz trošku stresy a preto začínam mať sklon k prejedaniu :( baby vy ste ako na tom s prejedaním? aj vy občas zhrešíte či striktne dodržiavate diétny režim?

viki87

iwus93 mňa chuť na sladké prešla vtedy, ked som sa začala zdravo stravovať išlo to tak prirodzene, dám si na raňajky napr. ovocie, ryž. chlebíky s medom, kašu s ban. medom, alebo niečo s vyšším obsahom sacharidov a potom už nejak nemám chuť na sladké po prípade ešte na desiatu nejaké to ovocie,, ale v prvom rade tam musí byť pevná vôla bez toho to nejde, ja som napr. dlhodobo pila kávu s cukrom, mliekom a zo dna na den som sa rozhodla prestať ju piť,, a dalo sa

iwus93

viky87: no ja dosť cvičím skoro každý den..teda okrem víkendu..orbitrek 30-45 min. ako sa mi chce..teraz som aj začala behať ale sama sa neviem prinútiť tak s kamarátkou chodíme niekedy ked má čas...priznám sa každý den musím mať nejakú sladkosť neviem sa toho zbaviť

viki87

kočky tak ako sa vám teda darí, už sa vám podarilo priblížiť k tomu vysnívanému cielu 48? čo preto robíte?

iwus93

Teenynka: presne som aj ja na tom tak :D :D mám okolo tých 50-52 kg aj 53 ked mám krámy a tak :D..chcela by som tých 48 kg možno aj menej..výšku mám 165 cm

viki87

Ahoj,, ja chcem presne tak nejak schudnúť tiež mam okolo tých 52 kg a chcela by som tak 49-48,,, som zvedavá či sa nám to teda podarí:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

podarí sa mi to?? - Fórum - ZDRAVIE.sk