Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Microgynon antikoncepcia

mufenecko11

Ahojte mate niekto skusenosti s antikonce. Microgynon 30? Presne by som chcela odpoved na otazku ci mozem prvu tabletku uzit v hociktory den a nie len v prvy den menstruacie ake su rizika alebo co by sa tym mohlo porusit. Dakujem

zuzu1991

ahojte ja mam zase jeden problem dnes som si myslela ze som dostala kramy tak som uzila prvu tabletku lenze kramy nikde.. co v tomto pripade? Dakujem.

jankaaaaaaaaa

hak zadrzi vodu tak max 3kg, ale to ani nevidno... ale pozor na tu zvysenu chut ako bolo spominane, ale neiktore zeny to vobec nepocituju

ververka

ak dovolis, tak priberies. ale nemusi to byt pravidlo. na kazdeho antikoncepcia ucinkuje inak, takze vyskusaj a uvidis. sama len tak nepriberies :)

Buchta148

Tak ja som sa doteraz nijak neobmedzovala v papaní a žiadny problém, perfektný metabolizmus... Len chcem vedieť, či to bude po nasadení iné..:/

ververka

z antikoncepcie sa nepribera. antikoncepcia viaze vodu v tele a podporuje chut do jedla. to ze clovek pribera je potom to, ze sa nechal zlakat chutami.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Microgynon antikoncepcia - Fórum - ZDRAVIE.sk