Hulim

fly

a este sa skus obklopiť ludmi co maju normalne zaujmy,nie co stoja vo vchode a zhanaju matroš a nič ine ich nezaujima.. mat zalubu (turistika,fotenie ,cvicenie,citanie,box,bike,snowboard...je toho vela) len sa zatať a isť za svojim... lebo človek má bud VYSLEDKY alebo VYHOVORKY...

fly

bože, pravdu musíš násť v sebe,to ti pomože ked budeš spokojný so svojím životom,to je podstatné,vtedy nebudeš mat problémy so zdravím. spytaj sa sam seba prečo sa trápiš? na čo vtedy myslíš? musíš si vyčistiť hlavu. tráva ani nič iné ti nepomože, práve droga či alkohol v tebe tieto pocity uzkosti este posilnia. ked budeš mať čistu hlavu dáš si jointa a zistíš či su zlé stavy preč...je to o pozitívnom myslení...(vlastná skusenosť) držím palce.

olif

Ghostknow
Prestan hulit a vyrozpravaj svoje problemy svojmu blyzkemu alebo kamaratovi. Ak takeho nemas tak odporucam navstivit psychologa. Inac budes hulit furt.

zdravy

lost, prepac. Moja reakcia bola prudka. Marihuana je droga, ktora ta odchyluje od reality. Dajme priklad nech zo 100 ludi len jeden dostane pre fajcenie psychicku chorobu, uz len preto nestoji zato :) A ani nehovorim, ze pre vacsinu je marihuana vstupna brana pre experimentovanie s inymi drogami :)

Michael86

Tu ide o to ,ze dotyčný mal nejake problemy no asi ich mal preto ,ze bol zhuleny chcel som len napisat tolko,ze marihuana moze u niekoho vyvolat stav uzkosti,ale na druhej strane aj pomoct na chvilku v danej situacii je to individualne kazdy sme iny a kazdy reagujeme inak na rozne latky a ci to skodi ,alebo nie mi je uz aj trochu jedno ved ani nevieme čo jeme čo v skutocnosti obsahuju napr tie tuctove vyrobky v supermarketoch atd

PAX

lost jasne že to škodi tak že to my necitime lebo je to dlhodoby proces sebapoškodzovania ale povedz mi čo je v terajšom svete neškodlive?? :D Dnes sa riešia ine problemy ako napriklad rakovina, aids, obezita a neviem čo ešte - podobne veci co sa tyka zdravia, toto su uplne banality...

lost

Michael86

vies, ked ja idme na dialnici 150kmh (kde je limit 110), tak sa mi to tiez zda totlne v pohode - prsote RELAXACNA jazda..

avsak povedz toto policajtovi... ;)

kde je moja pointa?

ide o subjektivny dojem

vies, ja ked zjem 1/2 mastnych karfiolov, nedza sa mi ze by mi bolo zle.. priam naopak..
ked zjem 200gramov zakuskov, alebo este viac, tiez je mi super..

ale co na to povie moj pankreac ?

sub a ob - jektivny dojem je uplne ale uplne iny...

Michael86

Všetci ste velmi mudry sa predbiehajte ,ze kto je mudrejsi.Kto ma skusenost s hulenim vie ako to na neho posobí je to individualne tak je to aj s chlastom kazdy je inej povahy ked si vypije.Depresie najlepsie lieci cas a cista hlava ked ani to nepomoze tak ozaj uz len vyhladat odbornu pomoc