Hulim

..

Neviem čo je škodlivejšie, ale napr. po tráve nemáš opicu :)To je isté pozitívum, ale naozaj je tráva v mnohých prípadoch spúšťačom psychických porúch. Skrátka nie je to "vec" pre každého.

weed-dilema

tak je to skodlivejsie ako alkohol, alebo nie? co to vlastne robi v tom mozgu?
a chcem pocut ludi co sa v tom vyznaju, a nie amaterov co poculi doma ze hulit sa nema, ale nemaju ani sajnu o tom co to skutocne sposobuje. dik za odpoved

pajtaska

musíš s tým prestat nechcem o sebe hovorit, ale musíš si nájst nejaku inu kompen záciu za to hulenie niečo iné čo ti navodí podobný stav,z čoho budeš v extáze počuvaj vela hudby,a nájdi si inu radost nieo čo na čo sa možeš tešit tvoje hobby by mohlo bnbyt tvoje riešenie aké si mal hobby predtým čo si začal hulit? to rob

..

Húlenie možno vyzerá neškodne, ale môže byť spúšťačom tých najzákernejších psychických porúch. A ty si vhodným adeptom, keďže húliš kvôli depresii...len aby si sa neprehulil k horšiemu.

0vecka

sa mi paci tato veta:

'tak mu hulenie skodi iba v tom ze straca kratko dobu pamat a nici si zdravie'

to iba tam ma zabilo ... :) ze vsak si iba nebudes nic pametat a dodrbes si pluca pravdepodobne priberies a tak ale inaq budes uplne OK...

akoze ono je jasne ze raz za cas nazaskodi ale sa mi zda ze dusanko je uz jasny... (sak na co nam je kratkodoba pamet)

Matus111491

Záleží to aj od osobnosti. Momentálna nálada a pozitívne myslenie na tom nič nezmenia, ak máš nejakú predispozíciu. Trpko to oľutuješ. A bohužial NIKDY nevieš, či v génoch niečo nemáš. Ja som bol tiež pozitívne naladený, vždy veselý a hravo som zvládal problémy. Nikdy som si nemyslel, že skončím u psychológa a na liekoch. Takže neni to len tak, že poďme si zahúliť. A okrem toho, ak niekto húli každý deň po dobu viac rokov, tak sa z neho stane totálne vygumavaný pribrzdený osprostený človek -> Poznám takých. Ani reagovať nedokážu pohotovo a pozerajú na teba, ako keby si spadol z Marsu. Neodsudzujem marihuanu na lekárske a priemyselné využitie.

Ale holt, aj tak tu budete písať, aká je neškodná pri pozitívnom myslení a neviem čo. A myslieť si to budete, pokiaľ nezažijete to peklo, ktoré dokáže spôsobiť. Takže nemienim viac argumentovať. Každý má svoj názor. Len hovorím svoje skúsenosti a moje zistenia, počas zhruba ročného štúdia týchto "marihuanových" záležitostí a rozhovorov s osobami, ktoré majú bohaté skúsenosti tiež.

jajka 30

Nehul, zabije to tvoju osobnost....radsej sa opi, riadne vygrcaj a urob za hulením tlstu cienu ciaru a zacni od zaciatku...pojde to lepsie...

dusankoo

hulit sa daj aj bez depresii a rozpadnutej osobnosti!! ak je clovek pozitivny.. tak mu hulenie skodi iba v tom ze straca kratko dobu pamat a nici si zdravie ! ale urcite menej ako pri alkohole ! clovek moze hulit kazdy den a dost rokov a neni to na nom az tak poznat..ale skuste pit kazdy den a niekolko rokov!!!