Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

riziká narkózy

Lia86

Honeybee154,

Narkozy sa vobec bat nemusis, ja som v priebehu roka podstupila dve, tiez som mala z narkozy obrovsky strach, ale vazne je to v pohode, dnes sa uz pouzivaju kvalitne medikamenty, mne nic nebolo, ako ked sa zobudis v nedelu rano. A ziadne osedivenie ti nehrozi, unavena mozes byt taky tyzden od opky. Mne sa den po opke viac mastila plet na tvari, ale to je vsetko.

doubledog

ale ty sa nemusis bat rizik narkozy, ta je v dnesnej dobe viacmenej bezpecna

ale skor rizik samotnej operacie, kedze ti budu prerusovat akysi nerv

vikkkis

aha, uf tak to som netusila... tak to verim ze dost obmedzuje... poradit ti bohuzial neviem. ak ziadne ine riesenie neobjavis alebo nepomoze tak to skus, myslim ze akekolvek rizika pocas aj pooperacne ti povedia, myslim ze to je povinnost lekarov, ked tak sa ich spytaj na tieto konkretne nasledky uvidis co ti povedia. tak vela stastia :)

honeybee154

ahojte,
ja stale tieto veci este len zistujem dufala som ze aj tu sa daco dozviem preto som zalozila aj tu temu: operacia dlani a chodidiel... ide o to ze ti odstrania potne zlazy (ale nie vsetky) tu je to vysvetlene: www.fnspba.sk alebo aj toto je celkom zaujimave aluss www.edusan.cz ...mala by to hradit poistovna a robia to v BA v Ruzinove a asi vo Vysnych Hagoch
tych jaziev som sa bala aj ja ale vraj su len minimalne... predstav si vikkis ze by si mala permanentne mokre ruky ako keby si ich vytiahla spod tecucej vody a mas dakomu podat ruku, premocis papiere co drzis, pisomky co pises, seky co podpisujes, nemozes chytit priatela za ruku, pohladit ho po tvari ani sa s nim poriadne pomilovat :D plus chodidla- vsetka obuv ti smrdi a dokonca mam mikozu na nechtoch a to len pre toto, smyka sa ti v sandalka, zabkach ...minule som mala zabky obute a skoro som si clenok vytkla... je to fakt hrozne, brani ti to plnohodnotne a naplno zit, nemozes robit veci tak ako by si chcela aj pracu s pocitacom to komplikuje

honeybee154

ahojte,
ja stale tieto veci este len zistujem dufala som ze aj tu sa daco dozviem preto som zalozila aj tu temu: operacia dlani a chodidiel... ide o to ze ti odstrania potne zlazy (ale nie vsetky) tu je to vysvetlene: www.fnspba.sk alebo aj toto je celkom zaujimave aluss www.edusan.cz ...mala by to hradit poistovna a robia to v BA v Ruzinove a asi vo Vysnych Hagoch
tych jaziev som sa bala aj ja ale vraj su len minimalne... predstav si vikkis ze by si mala permanentne mokre ruky ako keby si ich vytiahla spod tecucej vody a mas dakomu podat ruku, premocis papiere co drzis, pisomky co pises, seky co podpisujes, nemozes chytit priatela za ruku, pohladit ho po tvari ani sa s nim poriadne pomilovat :D plus chodidla- vsetka obuv ti smrdi a dokonca mam mikozu na nechtoch a to len pre toto, smyka sa ti v sandalka, zabkach ...minule som mala zabky obute a skoro som si clenok vytkla... je to fakt hrozne, brani ti to plnohodnotne a naplno zit, nemozes robit veci tak ako by si chcela aj pracu s pocitacom to komplikuje

aluss

ahoj. mňa za posledný rok uspávali už 4krát. a vôbec žiadne následky nemám, pravdu povediac ma takéto veci ako šedivé vlasy a podobne ani nenapadli. v dnešnej dobe sa narkozy robia bežne, nemyslím že to nejako extra škodí. ja mám podobný problém s potením...nevedela by si nám napísať do tej temy "operacia potenia dlaní a chodidiel" kde ti to budú robiť a čo ťa to výde? predtým som o ničom podobnom nepočula len ked si to tam napísala :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

riziká narkózy - Fórum - ZDRAVIE.sk