riziká narkózy

vikkkis

operovana som nebola, ale nechapem ako ktory organ ti idu operovat? potenie... to by som tipovala nervovu sustavu.. ale neviem...kazdopadne ak ti budu otvarat hrudnik by som sa skor inych komplikacii bala nez vrasok a sedivych vlasov...nechcem ta strasit ale predsa je tam srdiecko zostane ti zrejme dost nepekna jazva...
a ako ta paralyzuje potenie ruk a noh? prepac nevykladaj si to nejako zle...ja tym netrpim neviem si to asi predstavit ale toto mi pride ako este mensie zlo...

honeybee154

ved viem ze sa to da riesit aj tak, my to mame v rodine aj jedna vzdialena pribuzna to ma a chodila na botox ale prestala s tym pretoze hra na klaviri a normalne jej z toho znecitliveli ruky... ked to kukam na nete ohlasy ludi na tuto operaciu aj lekari hovoria ze je to super a ako sa im zmenil zivot ale mame este jedneho vzdialeneho pribuzneho ten je lekar a on ma od toho odradza... boze asi ma uz drbne, som spolocensky clovek ale toto ma uplne paralyzuje, cim dalej tym viac sa priklanam k tejto moznosti... ale dakujem vam obom ze ste mi vobec odpisali :)

vierka86

neskusila by si radsej botox? viem ze to nieje vyhra a bude to treba opakovat ale asi z toho nebudes mat az take obavy

honeybee154

je to operacia cez hrudnik, uz od detstva trpim hyperhidrozou- nadmerne potenie dlani a chodidiel...mam dost strach lebo mam len 22 a bojim sa ci mi taka operacia nemoze uskodit. Ta operacia je pre mna strasne dolezita ale na druhej strane sa aj bojim ake na mne zanecha nasledky, vraj je to dost komplikovana operacia... a ja sa bojim ze sa mi potom objavia vrasky, zacnu mi sediviet vlasy, nebudem uz moct tak cvicit... ty si uz bola operovana?

vikkkis

coho je to operacia ak sa mozem spytat? vlasy by osediviet nemali, nevidim dovod... tak isty cas po operacii isto behat nebdues moct... kvoli jazvam a celkovo nez sa zahoji vsetko co sa porusi...