Nedokážem prestať plakať :(

Príspevok v téme: Nedokážem prestať plakať :(
Jana098

Ešte donedávna bolo všetko v pohode , mala som chlapca ,lúbili sme sa ale moja kamarátka ho nemala príliš v láske . S priatelom sme si dali menšiu pauzu , hoci sme sa stále lúbili... No ona zatial začala "podnikať" (prv mi to chcela urobiť naschval).. pomaly ale isto si ho namotávať (je aj krajsia)... A v piatok ? v PI idú na rande .. Bývali priatel ma ma stále rád ale chce už ju a vraj ju LUBI .. Tvárim sa akoby nic , ale vzdy ked som doma nic iné nerobím len placem .. Nic iné nedokážem , stále placem ... Viem že to vyzerá ako malý problém ale pre mna je to hlboký úder a to preto lebo ja ho este stále MILUJEM .. najviac ako sa dá.. Nedokážem sa postaviť na nohy pretože žiarlim a placem .. To dievca je naozaj KRASNE ,múdre , pred ním sa hrá na milú ale ja ju poznam lepsie a viem že je namyslená ..Co mám robiť ?? .. strasne ziarlim , bolí ma , že uz ma nelúbi a placem .. :(

elsa5.5

o to jej ide závidela Ti že si šťastná,spokojná,obľúbená,ale Ty bud sama sebou a získaš si naspäť aj známych aj obdiv partnera treba sa usmievať,dúfam že je Ti jasné že jej nejde o trvalý vzťah....

Jana098

Dakujem za rady :) ja som vtipná , ale ona vždy chcela byť lepsia ako ja .. krajsia bola ale vseci ma mali radcej .. velmi sa snazí , a ide jej to :( :D

elsa5.5

aj ona sa raz do niekoho úprimne zaľúbi a dotyčný ju odkopne ako špinavú handru aj takú poznám,všetko sa jej vráti....

nathália08

ak to vieš,buď aj ty taka vtipná-viem že každý sme iný,ale snaž sa byť nad vecou.Kamarata nemáš??,Vieš,keby si niekam vyšla napr.do kina,alebo na prechádzku-zistila by si či žiarli,alebo či mu to neprekáža.

Jana098

silvi : áno ja to aj tak berem a každý kto ma zlomené srdce toto mu opakujem .. ale v tejto chvíli mi to nepomože nijak ..

naty : neviem , je velmi pekná , je s nou sranda ... hoci je aj podlá ale to on nevie .

elsa5.5

Jana098 porozprávaj sa s ním,to nie je kamarátka.....,dáte si krátku pauzu a on sa s ňou dá dokopy?povedz mu že ho máš stále rada a že Ti na ňom záleží a že ťa veľmi sklamal ak aj tak bude chcieť ostať s ňou tak Ti nestojí ani za jednu slzu.....až ho to rýchle vzplanutie prejde tak u teba už bude mať dvere zatvorené aj to mu povedz a už neplač ľutovať bude on nie Ty...