Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obočie - poraďte súrne

Príspevok v téme: Obočie - poraďte súrne
cheri 39

Ahoj, moje obočie je riedke a nemá pekný oblúkový tvar tak som zvolila perm. makeup a teraz vo štvrtok mám termín do štúdia v Pezinku na tetovanie obočia čiarkovanou metódou... lenže medzitým som sa bavila s jednou kozmetičkou a tá mi dala tip na štúdio v Trnave, tam robia tieňovanou metódou a pri rozhovore mi čiarkované nedoporúčali, vraj ho aj prestali robiť... a teraz neviem, čo je lepšie ... keďže nepoznám nikoho, kto už má čiarkované alebo tieňované obočko, a fotky v galérii nie sú, potrebujem sa poradiť, ktoré by ste mi viac odporúčali, možno máte kamošky, ktoré na tom už boli a videli ste výsledok na vlastné oči. Za všetky rady vopred ďakujem.

KissMe

Ahoj, ja keď som išla na obočko, kočka mi povedala že to robí čiarkovaním, pravdupovediac, bolo mi to jedno:) Keď skončila, žiadne "čiarky" som nevidela :D ale nevadí, spravila mi pekný tvar, prirodzenú farbu, zdá sa mi že použila 2 odtiene hnedej. No spravila som chybu keď som si chrasty odlúpla :( odlúpla sa mi aj trošku farby na niektorých miestach a nebola som na dorábke :)... stálo ma to 100 eur s tým, že to už mam doživotne, teda nie je to permanentný make up kt. vydrží 3-4 roky :) takže som spokojná

Cheri39

to ma napadlo ako prvé, vyhľadať cez google, ale obrázky o ničom, a tiež som o tej tieňovanej metóde nepočula, preto skúšam aj tu na fóre, snáď sa nájde niekto, kto má osobnú skúsenosť

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Obočie - poraďte súrne - Fórum - ZDRAVIE.sk