Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Slovenska skola v ostrave?

Príspevok v téme: Slovenska skola v ostrave?
Mami1

Prosim Vas neviete ci je niaka slovenska skolka v Ostrave?Potrebovala by som to vediet lebo by sme sa tam mali prestahovat tak cca 2 roky a mam 4 roc,dieta a nechcem aby mal chaus ked sa vratime na Slovensko najma v skole lebo to bude akurat mat nastupit do prveho rocnika.Prosim poradte ak mate niake skusenosti alebo ak viete o takejto skolke.Alebo ako sa snim ucit aby nemal zmatok ...Dakujem

vejva

Slovenske skolky asi nebudu v Ostrave ani sukromne je to pribuzny jazyk tak detom to problem robit nebude.Myslim ze ani celkovo v Cechach nebudu taketo skolky.Inak dedi sa velmi rychlo ucia tak by nemal byt ziadny problem ked sa vratite naspat na Slovensko.V podstate ved doma sa budete rozpravat nadalej po slovensky nie?
Treba ho teda ucit doma slovenske basnicky pesnicky citat mu vela slovenskych kniziek teda venovat sa mu ale ja si myslim ze tam nebude mat problem ani ked sa vratite spat

vikkkis

na dva roky idete tama potom sa vratite? chapem spravne?
v tom by som problem nevidela... ak sa v nim budete doma rozpravat po slovensky a pozerat napr slovenske rozpravky nemalo by to mat nejaky velky dopad... take male deti lahsie zvladaju viac jazykov :) a pani ucitelky v skole to myslim tiez pochopia potom :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Slovenska skola v ostrave? - Fórum - ZDRAVIE.sk